Kahramanmaraş'ta Trafik Kazaları Her Gün Can Alıyor, Ulaşım Sorunlarına Acil Çözüm! Kahramanmaraş'ta Trafik Kazaları Her Gün Can Alıyor, Ulaşım Sorunlarına Acil Çözüm!

Ankara 34. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, müşteki olan annenin bulunduğu şehirden SEGBİS sistemi ile katılmasına karar verildi. Baba Onur Gezer'in, 2023 yılının Mayıs ayında 3 yaşındaki oğlu Kadir'i döverek öldürdüğü ve öldürmeden önce istismar ettiği iddiasıyla yargılandığı duruşmada, mahkeme dosyadaki eksikliklerin giderilmesi amacıyla ileri bir tarihe ertelendi.

Olayın arka planında, Onur Gezer'in geçen yıl 17 Mayıs'ta fenalaşan oğlu Kadir'i hastaneye getirerek çocuğunun duvardan düştüğünü iddia ettiği belirtiliyor. Ancak sağlık ekipleri, Kadir Gezer'in vücudundaki izlerden şüphelenerek durumu polise bildirmişti. Baba Onur Gezer, gözaltına alındıktan sonra ''alt soydan birini kasten öldürme'' suçundan tutuklanmış ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ''çocuğu eziyet ederek öldürmek'' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.