Ahmet Hakan, kaleme aldığı köşe yazısında Kahramanmaraş'taki birlikteliği övgü dolu sözlerle anlattı. Kahramanmaraşlıların takdirini kazanan Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel'in göreve geldiği günden itibaren kısa sürede gerçekleştirdiği faaliyetler, basın camiasının da dikkatini çekti. Türkiye'nin önemli gazetecilerinden Ahmet Hakan, yazısında, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel'in parti ayrımı yapmadan ilçe belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği istişare toplantısını ele aldı.

Bakan Açıkladı: Kahramanmaraş'ta 18.296 Deprem Konutu ve 1849 Köy Evi Tamamlandı! Bakan Açıkladı: Kahramanmaraş'ta 18.296 Deprem Konutu ve 1849 Köy Evi Tamamlandı!

Ahmet Hakan, yazısında şu ifadelere yer verdi: "Maraş'ın tüm başkanları bu fotoğrafta. Dört AK Partili, dört CHP'li, üç YRP'li ve bir İYİ Partili belediye başkanı var. Hepsi Kahramanmaraş'ın belediye başkanları. Kahramanmaraş'ın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, parti farkı gözetmeksizin bütün başkanları bir araya getirmiş. 'Tek derdimiz Kahramanmaraş'a hizmet' sloganıyla kentte birlik ve beraberliği sağlamış. Tüm kentlerimize örnek olur inşallah."

Koşe Yazısı