Özdemir: Sistem sadece AK Parti'nin değil Türkiye'nin meselesi

AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, "16 Nisan'da getirmeye çalıştığımız sistem sadece AK Parti'nin meselesi değil Türkiye'nin meselesi olan bir seçim olacak." dedi.

Özdemir: Sistem sadece AK Parti'nin değil Türkiye'nin meselesi

AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, "16 Nisan'da getirmeye çalıştığımız sistem sadece AK Parti'nin meselesi değil Türkiye'nin meselesi olan bir seçim olacak." dedi.

AK Parti Afşin ilçe teşkilatını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Özdemir, burada yaptığı konuşmada, 16 Nisan'da yapılacak referandumun Türkiye için önemine dikkati çekti.

Referandum için tüm teşkilatın sahada olacağını belirten Özdemir şunları kaydetti:

"Afşinimizde zor bir dönemin başlangıcında yeni bir yönetim var. Fakat yeni olmasının güzel bir tarafı var. Heyecan ve çalışma azmi daha fazla olur. Başarılı bir sonuç almak için elinizden geleni sonuna kadar yapacağınıza inanıyorum. Bu süreçte hep birlikte vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanlığı sistemini en iyi şekilde anlatıp Türkiye'nin geleceğe giden, dünya lideri olma yolunda en büyük adımı atmak için canla başla çalışacağız.

16 Nisan'da getirmeye çalıştığımız sistem sadece AK Parti'nin meselesi değil Türkiye'nin meselesi olan bir seçim olacak. AK Parti teşkilatları olarak referandum sürecinde, vatandaşlarımıza AK Parti davasının amacını anlatarak, Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemiz için getirilerini anlatarak 'evet' demeye ikna etmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız."

Ahmet Özdemir'e ziyaretlerinde dolayı teşekkür eden AK Parti İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman da referandumunda Afşin'de en iyi sonucu almak için çalışacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
özgüR
özgüR - 3 yıl Önce

sizin Türkiye'ye getirmek istediğiniz sistemin aynısı Azerbaycan cumhuriyetinde var. dün ne olduğunu gördünüz. bir kararname ile karısını cumhurbaşkanı 1.yardımcısı olarak atadı. bu sistem böyle çalışıyor. bir kişi ne isterse onu yapabiliyor. itiraz makamı yok. çünkü demokrasi yok. bunun Türkiye'de olmayacağının garantisi varmı. bu konuyu daha iyi anlamanız için yılmaz özdil'in bu günkü yazısını okuyun.

akpli
akpli - 3 yıl Önce

Evet deyince hergün birini bıçaklayan öldüren suriyeliler bir yere toplanackmı,asgari ücretli rahat geçinecekmi.Fakirin 18 yaşındaki çocuğu milletvekili adayı olsa listeye girecekmi.Terör bitecekmi vb.Gariban vatandaşa ne faydası olacak bu maddelerin tek tek açıklayın bir zahmet bir çok vatandaş neye evet yada hayır diyeceğini bilmiyor.Mesala ben referandumdan önce idamı getirin,eli silah tutan suriyelileri eğitim verip memleketlerine gönderin başka bir şey yapmanıza gerek yok kalıbımı basarım EVET diye

özgüR
özgüR - 3 yıl Önce

evet çıkarsa neler olacağının en büyük örneği azerbaycan'dır. bize getirilmek istenen sistem orada var. bir sabah kalktığınızda buda olurmu demek istemiyorsanız HAYIR'lı sabahlar demek istiyorsanız sandığa gidin ve gerekeni yapın.

Sjdjrj43j
Sjdjrj43j - 6 ay Önce

Dyeu3u3hrhrj3

SIRADAKİ HABER