Kahramanmaraş'ta siyanür alarmı!

Kahramanmaraş'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderilmek üzere PTT'ye bırakılan mektupta siyanür incelemesi yapıldı.

Kahramanmaraş'ta siyanür alarmı!

Kahramanmaraş'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderilmek üzere PTT'ye bırakılan mektubun üzerinde 'siyanür içilecek' kelimesi yazması üzerine AFAD alarma geçti. Yapılan ilk incelemede zarfta siyanür izine rastlanmazken, detaylı inceleme için laboratuvara gönderileceği belirtildi.

Sakarya Mahallesi'ndeki PTT şubesine giden K.P., Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderilmek üzere bir zarf bırakıp ayrıldı. Zarfı alan görevli, üzerine 'siyanür içilecek' yazısını görünce durumu hemen AFAD'a bildirip, şubedeki diğer vatandaşlar da dışarı çıkarıldı. İhbar üzerine PTT'ye gelen AFAD ekipleri, özel kıyafetlerle şubeye geçti. İlk olarak zarfta cihazlarla siyanür taraması yapıldı ve siyanüre rastlanmadı. Zarf daha sonra detaylı inceleme için laboratuvara gönderilmek üzere özel bir kutuya konuldu.

Öte yandan mektubun sahibi K.P.'yi yakalamak için polis çalışma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş - 2 ay Önce

Özel kutu saklama kabı, halk mesaj vermiş zarar ziyan yok, insanları susturmayı korkutmayı bırakın, açlığa sefalete çözüm bulun, utanmadan sıkılmadan vatandaştan çalıp yemeyi bırakın, bak insanlar intihar ediyor,

başka 44
başka 44 - 2 ay Önce

adamın siyanürü olsa satardı

SIRADAKİ HABER