Otel sahibini korkunç şekilde öldürdüler!

İstanbul'da Afgan patronu korkunç şekilde öldürdüler.

Otel sahibini korkunç şekilde öldürdüler!

İstanbul'dan gelen son dakika cinayet haberi kan dondurdu. İstanbul Fatih'te Afgan uyruklu bir işadamı sahibi olduğu otelin odasında ölü bulundu. Otel çalışanları uzun süre haber alamadıkları patronlarının odasına girdiğinde korkunç cinayetle karşı karşıya geldi. Hemen polis ekiplerine haber veren çalışanlar otel sahibinin elleri ve ayakları bağlı olarak öldüğünü belirtti. İşte İstanbul'da kan donduran cinayetin perde arkası.. 

İstanbul'dan gelen son dakika cinayet haberi kan dondurdu. İstanbul Fatih'te Afgan uyruklu bir işadamı sahibi olduğu otelin odasında ölü bulundu. 

Fatihte Afganistan uyruklu Türk vatandaşı Abdulsamih Endican sahibi olduğu otelde elleri ve ayakları bağlı ölü bulundu. 

Olay, Fatih Mimar Kemalettin Mahallesinde Abu Hayat Sokak'ta bir otelin birinci katında meydana geldi. Otel sahibi Afganistan uyruklu Türk vatandaşı Abdulsamih Endicandan (62) uzun süre haber alamayan çalışanlar, Endican'ın odasına girdi. Çalışanlar, Endican'ın elleri ve ayakları bağlı cansız bedeniyle karşılaştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri Abdulsamih Endican'ın boğularak öldürüldüğü ihtimali üzerinde duruyor. Olayla ilgili incelemesi sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122