Kahramanmaraş’ın gönüllü turizm elçisi Alpedo-Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Dünya Göçebe Oyunlarının dondurma sponsoru oldu.  

photo1664798044 (3)
Turnuvaya katılan Alpedo-Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Etnospor Konfederasyonu Başkanı Necmettin Bilal Erdoğan, Genelensel Spor Dalları Federasyon Başkanı Hakan Kazancı, Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyon Başkanı İbrahim Türkiş ve Etnospor Konfederasyonu Başkan Vekili Hakan Kazancı, çengelle asılan Maraş dondurmasını satır ve balta ile keserek sporculara ikram etti.  

photo1664798044 (2)
Program hakkında konuşan Kervancıoğlu, vatandaşların kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı memnun oldukları söyledi.  

photo1664798044 (1)
“Yılmadan, yorulmadan devam ediyoruz” 
Maraş dondurmasını tanıtmaya gayret ettiklerini kaydeden Sami Kervancıoğlu, “ Sevdamız Kahramanmaraş diyerek çıkmış olduğumuz bu yolda, toplumun her kesiminden insanına ulaşmaya devam ediyoruz. Yılmadan, yorulmadan hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya göçebe oyunlarındayız, burada çok güzel bir atmosfer var. Vatandaşlarımıza ve sporcularımıza dondurma ikramında bulunduk. Programda emeği geçenleri kutluyorum” dedi.