Gittikleri her bölgede hemşehrilerinin yoğun ilgisiyle karşılanan CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Eğitimci Mehmet Bağlar, milletvekilliği seçimlerinin sona ermesine rağmen ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalmasına karşın saha çalışmalarına aktif şekilde devam ediyor. 

WhatsApp Image 2023-05-24 at 23.39.10 (2)
İkinci tur seçimlerine sayılı günler kalması ile birlikte eski ve yeni tüm ekiplerini sahaya süren CHP heyeti, tüm Türkiye’de olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da çalışmalarını sürdürüyor. Afşin ilçesinde CHP Muğla 24. 25. ve 26. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ile sahaya çıkan Bağlar, ilçedeki iş insanlarını ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

WhatsApp Image 2023-05-24 at 23.39.10 (1)
“Sahaları boş bırakmadık”
Gittikleri her bölgede hemşehrilerinin yoğun ilgisiyle karşılanan CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Eğitimci Mehmet Bağlar, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferi olarak sahalardaki çalışmalarımızı bırakmadık. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalmasının ardından da asla rehavete kapılmadık ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah 28 Mayıs’ta halkımız en doğru kararı verecek ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu cumhurbaşkanı olarak seçecek. Bugün de partimizin emektarı CHP Muğla 24. 25. ve 26. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ile Afşin’de ilk başta iş insanlarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Onlardan güzel geri dönüşler aldık ve mutlu olduk” dedi.