Mütevazi ve sakin kişiliğiyle tanınan CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Eğitimci Mehmet Bağlar, Kahramanmaraş’ta gidilmedik yer çalınmadık kapı bırakmıyor. İzmir Çiğli Belediye Başkanı Selim Utku Gümrükçü ile 6 Şubat tarihinde yaşanan ‘Asrın Felaketi’ olarak nitelendirilen depremde büyük hasar alan Çiğli mahallesindeki vatandaşları ziyaret eden Bağlar, vatandaşlarla yakından ilgilendi.

WhatsApp Image 2023-05-05 at 15.44.18

Çiğli mahallesi sakinleri, hem Mehmet Bağlar’ın hem de İzmir Çiğli Belediye Başkanı Selim Utku Gümrükçü’nün bizzat yanlarına gelerek kendilerini ziyaret etmeleri konusunda mutluluklarını dile getirirken, depremin ardından yaptıkları yardımlar konusunda da kendilerine teşekkür etti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan İzmir Çiğli Belediye Başkanı Selim Utku Gümrükçü, “İzmir’deki Çiğli’den yola çıktık Kahramanmaraş’taki Çiğli’ye geldik. Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Üçüncü sıra Milletvekili Adayı Mehmet Bağlar ile birlikte Çiğli mahallemize geldik hemşehrilerimizi gördük. Onların depremde yaralarını sarmak için büyük bir çaba gösterdik şimdi de onların bir ihtiyacı var mı diye sorduk. Umarım Çiğlili vatandaşlarımız Mehmet Bey’i milletvekili olarak görecekler” dedi.

WhatsApp Image 2023-05-05 at 15.44.18 (1)

“Çiğli Mahallemiz Adına Sizlere Teşekkür Ediyorum”

Gerçekleştirilen ziyaretin önemli olduğunu ifade eden CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mehmet Bağlar “Başkanımız ile Çiğli’yi gezerken daha önce gösterdikleri yardımı ve ilgili yakinen gördüler. İzmir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, Çiğli Belediyesi’ne minnettarlar, onların büyük desteğini gördüler. Onlar adına sizlere teşekkür ediyorum, onların her zaman yanında oldunuz bu bizim için çok önemliydi. İnşallah 14 Mayıs’ta büyük bir değişim olacak ve vatandaşlarımızın yaralarını biz saracağız” diye konuştu.