KSÜ'den koronavirüs açıklaması! Hepsi iptal edildi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü corona virüs salgınına karşı tedbir olarak tüm etkinliklerin ve toplantıların iptal edildiğini duyurdu.

EĞİTİM 11.03.2020, 22:15 11.03.2020, 22:28
KSÜ'den koronavirüs açıklaması! Hepsi iptal edildi

Türkiye'de ilk corona virüsü vakasının ortaya çıkmasının ardından tedbirler alınmaya devam ediliyor.  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğüde tedbir amaçlı olarak tüm etkinliklerin iptal edildiğini ilan etti.

 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Yapılan Açıklama Şu Şekilde:

İçinde bulunduğumuz hafta içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan tüm toplu etkinlikler, yaşanabilecek muhtemel sağlık riskleri göz önünde bulundurularak (önlem olarak) iptal edilmiştir.

Bu arada KSÜ'de eğitime ara verilip verilmeyeceği ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. KSÜ Öğrencilerinden gelen çok sayıda mesajda okulların tatil edilmesi gerektiği ifade edildi. 

Yorumlar (4)
Maras 4 hafta önce
Derslikler de en az 80 kişi ölüyor dersler toplu etkinlik olmuyor mu acaba ah ksu ah
edeci 4 hafta önce
depremde can alıyor ama ona karşı bi önlem almıyorlar
Ksülü 4 hafta önce
Gerçekten sınıfta 80 90 kişiyiz iç içeyiz bu büyük bir tehdit şu durumda. Ne bu ders aşkı bizim okulun anlamıyorum
.... 4 hafta önce
Aman tembel öğrencilere de gün doğdu... Sanki çok hevesliydiniz ya okumayaaa... Temizliğine dikkat edin gece yarilarina kadar orada burada gezeceginize oturun adam gibi okulunuzu okuyun da ülkeye faydanız olsun... Ama nerdeee hepsi boş beleş ınsanlar... Yazık aciyorum ana babalara onlarda çocukları okusun diye çırpınıp duruyorlar !!!