KSÜ öğretim üyesi Doç. Dr. Ahmet Tekbıyık ile Ziya Selçuk Başkanlığında toplantı gerçekleştirildi!

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Tekbıyık, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü bünyesinde yapılan çalışma kitabı ve dijital içerik geliştirme faaliyetlerine yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantısına katıldı.

EĞİTİM 30.12.2020, 10:16
KSÜ öğretim üyesi Doç. Dr. Ahmet Tekbıyık ile Ziya Selçuk Başkanlığında toplantı gerçekleştirildi!
banner257

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Tekbıyık, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen çalışma kitabı ve dijital içerik geliştirme faaliyetlerine yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantısına katıldı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürleri, MEB bünyesinde komisyon üyeliği, editörlük ve koordinatörlük gibi çeşitli görevler yürüten, aralarında Doç. Dr. Ahmet Tekbıyık’ın da yer aldığı akademisyenler katılım sağladı.

Bakan Selçuk, katılımcılara geçmişte yürüttükleri çalışmalar ve mevcut projelerdeki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, KSÜ olarak üniversitemizin ilgi alanına giren ve insana dokunan her konuya dâhil olduklarını, bu bağlamda Eğitim Fakültemiz öğretim üyelerinden Doç. Dr. Ahmet Tekbıyık’ın da çalışmaları ve özverilerinden oluşan görüşleriyle Milli Eğitim Bakanlığının kitap ve dijital içerik geliştirme faaliyetlerine katıldığını ve katkı sağladığını söyledi

Öğretim Üyemiz Doç. Dr. Ahmet Tekbıyık’ı tebrik eden Rektör Can, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:22
Güneş 05:48
Öğle 12:37
İkindi 16:18
Akşam 19:16
Yatsı 20:37