Kahramanmaraş'ta Mercedes'in ihalesi gerçekleşti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makam aracı olarak kullanılan Mercedes bugün düzenlenecek olan ihalenin ardından satılacak.

Kahramanmaraş'ta Mercedes'in ihalesi gerçekleşti

Büyükşehir Belediyesi encümen salonunda satış ihalesi başlarken, basın mensuplarının ihaleye alınmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Ağustos ayının ilk haftasında duyurulan Mercedes'in satışıyla ilgili olarak BüyükşehirBelediyesi Ağustos'un 3.haftasında yaptığı açıklamayla 3 Eylül Salı günü olarak ihaletarihini vermişti. Başkanlık makamında kullanılan ‘Mercedes’ marka ‘S320 CDİ4 Matic’ model aracın satışı için Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda, 14.15’te gerçekleşen ihale ile ilgili detaylı bilgiler https://kahramanmaras.bel.tr/ihale-ilanlari adresinde yayınlanırken, vatandaşlardan da çeşitli yorumlar ve tepkiler geldi.

Detaylar geliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alyanak osman
Alyanak osman - 2 hafta Önce

Makam aracını sat, sonra 70 küsur kiralik arac ilânı ver, bu ne pehriz bu ne lahana turşusu, memleketin hâline bak, oynayın bakalim milletin akli ile nereye kadar oynayacaksanız

EDE
EDE - 2 hafta Önce

2 ay içerisinde Antep Mercedes servisinde araca 200.000 lira gibi harcama yapılarak koltuklar hariç aracın tüm problemleri giderilmiş. Şimdi merak ediyorum bu aracı kaç paraya satacaklar.

AR
AR - 2 hafta Önce

Ne büyük bir iş! Bir de reklamı yapılır.. Allah'ım sabır ver..

ne diyelim
ne diyelim - 2 hafta Önce

elindeki aracı satıp kiralık araç kullanmak çokda mantıklı degil kiralamak için de sonuçta para veriliyor

SARI
SARI - 2 hafta Önce

Memleketi büyükbir sorundan kurtardınız sanki ucak yaptınız haberolacak içimiz gücümüz karınsızlık yol su elektirik sorunu bitti mersedrs kaldı haber yaprken haberdegerine bakın türübüne oynamayın habersizler

maraşlı fero
maraşlı fero - 2 hafta Önce

tabii basına kapalı yapılacak .yapılan usulsüzlükleri gün yüzünemi çıkartsınlar.o mercedesler kimlere peşkeş çekildi .şeffaflık ilkesi belediyenin kitabında yok.belediyeciliğin kitabını yazan adam 3-5 arabayı satarak kahramanmaraşı kurtaracağını sanıyor.

EDE
EDE - 2 hafta Önce

Evet gerçekleştirdi. Eeeee sonuç ne HABER46 duyurmayacak mısın?

Alaeddin büyükköşk
Alaeddin büyükköşk - 2 hafta Önce

Bu olaydan ne anlamalıyız. Kocaman büyükşehir belediye başkanı tasarruf etmek için kala kala bir tane Mercedes mi kaldı. Bu ne acizlik hani biz güçlü bir ekonomiye sahiptik.

Hakkı usta
Hakkı usta - 2 hafta Önce

Başkanda neyapscağını şaşdı satsa nie sattı binse millet aç başkan mercedese binior bence biraz umutlu ve mutlu olmaşı

Edem46
Edem46 - 2 hafta Önce

O satılır yerine yenisi alınır faturayı zaten halk ödüyor

Objektif
Objektif - 2 hafta Önce

Arkadaşlar ihalesi yapılan mercedes 265 bin+KDV ye satılmış. Sahibinden. Com da aynı aracın emsallerinin değeri 225 ile 275 bin TL aralığında. Yeni belediye başkanımız büyük bir enkaz devralmış durumda.Borç ödemekle meşgul. Bir önceki yönetim büyük paralar götürmüş. O yüzden yeni başkana yardımcı ve yapıcı olalım.

AR
AR @Objektif - 2 hafta Önce

Eski yönetim büyük paralar mı götürmüş. Hocam sen ne dediğinin farkında mısın? Soruşturma açtırsın ede o zaman. Destek çıkın diyeceğine..

Gösünlü
Gösünlü - 2 hafta Önce

Helal olsun başkanım

kardaş
kardaş - 2 hafta Önce

Aklıları ile Erkoçu karalıyorlar Hata yapdı ise siz belediyelerin başında Ankara da keyif çatıyordun niye demedin yanlış diye şimdi kitap yazmış evendim boş bunlar vekil kardeşlerini şuan işe alıyursun sonrada belediye bütcesi tam takır diyorsun

Memleketsevdalıdı
Memleketsevdalıdı - 2 hafta Önce

Allah aşkına bu ile kim sahip çıkacak, hala köy insanlar işsiz, şehirin yolları takır tukur şehir trafiği keşmekeş heryerde paralı otopark şehri yaşanır hale getirecek bir başkan oşmadan bu işler olmayacak anlaşıldı.

Memo
Memo - 2 hafta Önce

Büyük başarı alkışlar k maaşı şimdi kurtardı masalar acaba mudur degismesi bitimi demek bitmis

ne ala
ne ala - 2 hafta Önce

eğer sattıktan sonra yaya ve kendi özel aracıyla gezecekse ne ala. takdire şayan olması gerekende. amma daha fazla maaliyetle kiralama yapacaksa veya yenisini alacaksa bu ne ile açıklanır??


SIRADAKİ HABER

banner122