Başkan Güngör, 'Kahramanmaraş’ımızı hak ettiği yere taşıyacağız'

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Bugün geniş kapsamlı bir sunum etrafında MÜSİAD üyelerimizin çok değerli fikirlerini aldık. STK’lar, oda ve meslek kuruluşlarımızın katılımcılığı ile Kahramanmaraş’ımızı hak ettiği yere taşıyacağız' dedi.

Genel 06.11.2021, 10:34
Başkan Güngör, 'Kahramanmaraş’ımızı hak ettiği yere taşıyacağız'
banner257
banner226

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şubesi’nin olağan üye istişare toplantısına konuk oldu. Düzenlenen toplantıda MÜSİAD Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi ve dernek üyeleri yer aldı. Şehirde hayata geçen yatırımlardan, insan kaynakları ve finans yönetimine kadar pek çok konu başlığında sunum yapılan toplantı sonrası konuşan Başkan Güngör, “Her fırsat bulduğumuzda STK’larımızla, oda ve meslek kuruluşlarımızla görüş alışverişi yapıyor, istişarelerde bulunuyoruz. Bugün de şimdiye kadar yaptığımız ve yapacağımız projeleri MÜSİAD üyelerimizle istişare etme imkânı bulduk. Çok değerli fikirlerini ifade ettiler sağ olsunlar. Her zaman şunu söyledik, bu şehri birlikte planlayacağız, Kahramanmaraş hepimizin. Yaptığımız geniş kapsamlı sunumda, katkıda bulunan tüm üyelerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çiçekçi’den Başkan Güngör’e Teşekkür

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi ise açıklamasında, “Üye istişare toplantımıza katılan kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımızı ağırlamaktan çok büyük kıvanç duyduk. Güzel projelerini ve çalışmalarını kendilerinden bizzat dinlemiş olduk. Kahramanmaraş inşallah hak ettiği yerlere kıymetli başkanımızın gayretleriyle çok daha hızlı seviyede gelecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’e ve meclis üyelerimize bizlere gerçekleştirdikleri ziyaret dolayısıyla şükranlarımız sunuyoruz” diye konuştu.

banner261
Yorumlar (14)
Veli kaya 3 hafta önce
Aman bir yere taşıma zaten trafik çilesinden ölüyoruz
MUSTAFA PEHLİVAN 3 hafta önce
Hep birbirlerine gidip geliyorlar anca bol bol oturup boş muhabbet et diyesin maraş için bişey yaptıkları yok zaten. müsiadtakilerde parasıyla konuşan insanlardan ibaret anca reklam anca gösteriş bunlar bir ara yardım yapmıştı onları bile haber yapmışlardı maraş ta bu adamlar olduğu sürece maraş yerinde sayar... YAZIK !
maraşlı 3 hafta önce
ne zaman ? :)
HACI MUSTAFA 3 hafta önce
sn.başkan şu bizim dükkanın önündeki çamur birikintisini bir temizletseniz malum devlet bir çok araç tahsis etmiş belediyelere,elemanda maşşAllah sürüsüne bereket,ondan sonra taşırız memleketi ileriye.
Mmm 3 hafta önce
Maraş 'ın kıymetini osmaniye ye taşınınca anladım. Lütfen sehrinizin kıymetini bilin..
G 3 hafta önce
Uçurmasın şahlandırmasın da
Edeci 3 hafta önce
Başkanım biz sizi maraştan başka bir yere taşısak olmaz mı ?
KAHRAMANMARAŞLI 3 hafta önce
Kaç km yol yaptın kaç tane bulvar yaptın kac tane battı çıktı yaptın yollar köstebek yuvasına dönmüş yakında yollarda patetes yetişecek sadece göstermelik bazen çarşıya çıkıp poz veriyor belediyeden çıkmıyorsun ben seçilmedim atandım diyormussun Matasın sucu ne 10 yıl geriye götürsün. Fatih Erkoç en azından dan yaptığı bulvar ve battı çıktılar ile hafızada senin hiç bir katkın olmadı üzerine bir çivi bile çakamadın.
Bertizli bekir 3 hafta önce
Peki 20 yıldır nediy taşımadız diye sormazlar mı ?
Ökkeş 3 hafta önce
Sende Maraş i mi ucurucun ,sahlandiracak mi sin....
1. Lig e mi cikaracaksin....
Harbiden hala inanan varmı ....
Ahmet AZAK 3 hafta önce
Bu zihniyet değişmeden k.maraş biryere taşınmaz. Çünkü 40 yıldan beri bu zihniyet yönetiyor, 40 yıldan beri şehrimize bir çivi çakmadınız ama halk sizi seviyor... Çünkü bu halk kendini hizmete layık görmüyor.
BEKAROGLU MUSTAFA 3 hafta önce
MERAK ETTIM NE ICIRDINIZ BUNA ;}} Sakin deneme derim zira yeterince rezil etiniz canim marasi
Mehmet 3 hafta önce
Siz Beşen köyünün dört tarafı su ile çevrilmiş bir iken hale tankerle su içiriyorsunuz ve ihaleyi alan kişi köylü vatandaşa bir küfür etmediği kalıyor defalarca Kaski deki muhataplarını aramama rağmen muhataplarının cebi doluyor suyun yetersiz olduğu kuyuya 3.500 milyon arıtma kurluyor o parayla ben kaynak suyu gelirken malesef, hikayesinin hikaye, hatta hikaye dahi olamazsınız
46 3 hafta önce
5 yıldır tekke mercimek tepeye kentsel dönüşüm gelecekti 5 tane evi yıktılar öyle duruyor...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı