Dulkadiroğlu Belediyesi turizm şehri olma yolunda

Ak Parti Dulkadiroğlu Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Dulkadiroğlu’nun tarihi ve kültürel zenginlikleriyle önemli bir turizm şehri olma yolunda olduğuna dikkat çekti.

Genel 06.11.2021, 10:51
Dulkadiroğlu Belediyesi turizm şehri olma yolunda
banner257
banner226

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın turizm konusunda ortaya koyduğu projeleri inceleyen Ak Parti Dulkadiroğlu Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, bu önemli projelerin şehrin turizmine büyük katkı sağladığının altını çizdi.
Bahtiyar Yokuşu, Mutfak Müzesi, Dulkadiroğlu Konağı, Somut Olmayan Kültürel Miras Müzesi, Maraş Araştırmalar Konağı, Demirciler Çarşısı, Kapalı Çarşı, Dondurma Müzesi, Kurtuluş Müzesi, Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi, Yalnız Ardıç Mesire Alanı, Heyecan Bahçesi ve Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret eden kadın kolları, Kamu Külliyesi projesinde de incelemelerde bulundu.
Tüm bu projelerin Kahramanmaraş’a marka değeri oluşturduğunu aktaran kadın kolları, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Doğal Yaşam Parkı’nda Ak Parti Dulkadiroğlu Kadın Kolları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Necati Okay, özellikle turizm konusunun önemine değindi. Kadın kolları üyelerinin bu çalışmaları detaylı bir şekilde incelemesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Okay, “Ortaya koyduğumuz tüm çalışmalar şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve büyümesi adınadır. Şuanda ilçemiz tarihi ve kültürel zenginlikleriyle marka şehir olma yolunda ilerlemektedir. Bu değerlerimizi ortaya çıkararak şehrimizin turizm potansiyeline katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedeflerimizi partililerimizin görmesi, bilmesi ve analiz etmesi bizler için son derece önemlidir. Ben hepsine bu konuda gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum.”

 

banner261
Yorumlar (5)
halil ibrahim solak 3 hafta önce
maşAllah başkanım sizin gibi bir başkanın yeri büyükşehir belediye başkanlığıdır.en azından şehrimişzn örf ve adetlerine uzak değilsiniz.kahramanmaraşın öz evladısınız.
Dulkadiroğlulustiramadıklarımızdanmısınız 3 hafta önce
Milleti değilde akpartilileri mi gezdirecek Dulkadiroğlu .Onikişubat dünya projesi yapıyor expoda biz Dulkadiroğlu nda körler sağırlar birbirini ağırlar oynuyoruz yazık yazik
albatros46 3 hafta önce
maras da belediyecilik malesef ki yok ilcelerde dahil adamlar harac rusvet yolsuzlukla devam ediyor devlette seyir ediyor
HİGGS 3 hafta önce
Çöpleri toplat çöpleri
HİGGS 3 hafta önce
Girişler paralı olsun haaaa, yoksa gelmem
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı