Kahramanmara'ta Alışveriş Festivalinde hükümlülerin yaptığı ürünler beğeni topladı

Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular Odası tarafından Kahramanmaraş Fuar Merkezinde düzenlenen ve 15 Mart 2019 tarihinde açılışı yapılan 2. Alışveriş Festivalinde Kahramanmaraş E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu hükümlülerin hazırladığı ürünler satışa sunuldu.

Kahramanmara'ta Alışveriş Festivalinde hükümlülerin yaptığı ürünler beğeni topladı

Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular Odası tarafından Kahramanmaraş Fuar Merkezinde düzenlenen ve 15 Mart 2019 tarihinde açılışı yapılan 2. Alışveriş Festivalinde Kahramanmaraş E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu hükümlüler tarafından hazırlanan ve satışa sunulan ürünler büyük beğeni topladı.

Fuar açılış töreninin ardından Kahramanmaraş E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu tarafından açılan stantlar Kahramanmaraş Valisi Vahdettin ÖZKAN, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Celalettin GÜVENÇ, Mehmet Cihat SEZAL, Kahramanmaraş Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin GÜNGÖR, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar ZABUN, Kunduracılar Odası Başkanı Ali KÖFTE ve Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı İlker YAZICI ile birlikte ziyarette bulundular.

Kahramanmaraş E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu tarafından açılan stantta, tamamen hükümlülerin el emeği ve göz nuru ile yapılan Kahramanmaraş iline özgü yemeni ayakkabıları, bakır ev gereçleri ve kuru pasta ve tatlı ürünleri, Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu tarafından açılan stantta ise stor perde, ahşap oyma ürünler, baharatlar ve yaş pastalar halkımızın beğenisine sunulmuştur.

Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular Odası tarafından Kahramanmaraş Fuar Merkezinde düzenlenen 2. Alışveriş Festivali hükümlü ve tutuklular tarafından el emeği ve göz nuru ile yaptıkları ürünler 15-24 Mart 2019 tarihleri arasında satışa sunulmuş olup yapılacak alışverişlerin hükümlülerin rehabilite edilmesinde ve bu tür meslek edindirme programlarının devamına ve başarısına büyük katkı sağlayacaktır.

2. Alışveriş Festivalinin Kahramanmaraş esnafımıza ve vatandaşlarımıza bolluk ve bereket getirmesini temenni ederiz.

HABER FOTOĞRAFLARI

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 15:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Berkay Kurt
Berkay Kurt - 10 ay Önce

Doların düşmesine rağmen düşmeyen fiyatlar ne olacak ? sebze meyve fiyatları aldı başını gidiyor. Buna kim dur diyecek ? Vatandaş ne yapsın ? sebze meyvenin fiyatı yarı yarıya arttı. Kim dur diyecek ? Büyükşehirlerde tanzim satış var ama küçük yerlerde yok. Bir çare lazım

SIRADAKİ HABER