Mahir Ünal, kuzey ilçelerinde yol çalışmalarını yerinde inceledi!

AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş’ın kuzey ilçeleri Afşin, Göksun ve Elbistan’da yapımı süren bağlantı yollarında çalışmaları yerinde inceledi. 

Genel 19.06.2021, 11:51
Mahir Ünal, kuzey ilçelerinde yol çalışmalarını yerinde inceledi!
banner257

AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş’ın kuzey ilçeleri Afşin, Göksun ve Elbistan’da yapımı süren bağlantı yollarında çalışmaları yerinde inceledi. 
İncelemeler sırasında gazetecilere açıklamada bulunan Ünal, “Mahir Ünal, “Bugün Göksun, Afşin, Elbistan yolumuzun yapım sürecini hem karayolları bölge müdürümüz hem ilgili müteahhit, büyükşehir belediye başkanımızla beraber inceleme imkanımız oldu. Bilindiği üzere 2016 yılında yer teslimi yapılmış ve yapımı başlamıştı. Şuana kadar yolla ilgili sorunlar büyük oranla çözüldü. Yani kamulaştırma ve arazideki sorunlu noktalarla ilgili sıkıntılar çözüldü. 2022 yılı içerisinde yolu tamamlayacağız. Yolu tamamladıktan sonra aynı zamanda da diğer hat olan Elbistan, Kürecik, Malatya bağlantısını da sağlayarak burada yeni bir aks oluşturuyoruz. Hem Karadeniz bağlantısını, hem Doğu Anadolu bağlantısını Kahramanmaraş’ın oluşturuyoruz. Diğer taraftan da Göksun, hem Karedeniz, hem Doğu Anadolu, hem Güneydoğu, hem İç Anadolu bütün yolların kavşağı haline geliyor.  Önümüzdeki süreç içerisinde takibimizi yakından yapıp, bu süreci beraberce tamamlayacağız” dedi. 

Yorumlar (26)
serhat 2 ay önce
mahir ünal maraş merkezdeki arsan kavşağı çalışmalarına baksın. para yoksa neden yolu kazdınız, para varsa neden yol yapılmıyor aylardır. Yol çalışması izlemek istiyorsanız Gaziantep e gidiniz cümleten.
HAS MARAŞLI 1 ay önce
Mahir Ünal dan medetmi bekliyorsunuz daha önce stad sözü vermişti daha sonra kendine sorulduğunda ilk önce bu stadı doldurun cevabı ni veren zihniyet den ne beklenir.İnsAllah yine aday olur bizde gerekli cevabı veririz.
DİLEK 1 ay önce
Mahir bey sizi İstanbul veya İzmir milletvekili olarak görmek isteriz. Maraş size çok uzak siz de Maraşa çok uzaksınız...
Ramazan 1 ay önce
20 yıldır her seçim öncesi arada bir uğriyler ökkeşler alısveriste görsün,iş yapiyk desinler gibi görüniyler.VAllahi hizmet fakiri maraş.
Veli 1 ay önce
Şehirin ortası yarıldı. Arsan Önü berbat halde. Mahir bey hazretleri afşinin dağlarını mı geziyor?
Kürşat46 1 ay önce
Her yıl 10 fabrika yapsaydınız 20 yılda 200 fabrika olurdu marasta binlerce işsiz genç is sahibi olurdu.Ama siz yapsanızda yapmasanızda edeler sizi desteklediği için yapmıs gibi konusmayı kendinize politika edindiniz.Maraş'a hizmet borclusunuz.
Ceyhan 1 ay önce
Ancak böyle boş boş konuşursunuz. Yol yapmak istihdam değil mi. Ama sizin gibi hariçten gazel okuyanlar. Dediğinin bu olduğunu bildiği halde yorucu şarkıyı söyleyenler. Söylediği yalana inanmış gibi görünen zavallılarsınız.
Harun46 1 ay önce
20 yıldır ,240 aydan beri battı çıktıları,kavşakları ,köprülerı,yolları,caddeleri,fiber interneti,elektrik hatlarının yer altına alınmasını ,kanalizasyon sistemlerini,kentsel dönüşümü kaldırımları,üst gecitleri,parkları ,stadyumu , kapalı semt pazarlarını neden yapmadınız ? Yapılan tek sey taziye evleri.
Fişekçi 1 ay önce
1000 gün için ihale edilen yol 5 yılda bitmemiş, daha Malatya yolunu yapacaklarmış. Siz başlayana kadar diğer illerin kasaba yolları bölünmüş olur.
haklı 1 ay önce
acaba bu çalışmaları incelemeyen siyasetçi kalmışmıdır acaba
önce vatan 1 ay önce
vay beee... akp chp ye minnetar olsun.yüzünüze bakılacağı yok...al birine vur ötekine.
Fuat koc 1 ay önce
İnceleme iyidir
Vatandaş 1 ay önce
Siz seçiyorsunuz ondan sonra şikayet ediyorsunuz sonra tekrar seçip tekrar şikayet ediyorsunuz.
Çok ilginç bir kavim.
Gene en az 60% oy alacaklar.
Zafer gül 1 ay önce
Haritadan ne anlıyorsun. Mühendismiyiz acaba
Fatih 1 ay önce
Mahir ünalın kahramanmaraş merkeze bir çöp diktiğini duyan gören varmı
Murat Engizek 1 ay önce
Tüm yatırımlar elbistana, devlet yatırımları elbistana gelince oluk gibi akıyor, maraş merkeze gelince para yok
Cenk 1 ay önce
Bay herşeyibilenadam. Yüksekten konuşan, kibir abidesi. Çarşıya,pazara inin de fiyatlara bir bakın!...
önce vatan 1 ay önce
mahir memleketi hizmete boğdunuz yeter gari
önce vatan 1 ay önce
yapılan eleştirilere akkoyunlar şöyle bi cevap veriyorlar...adam hem dışardan hem içerden hainlerle uğraşıyor. doğru ...peki onlara kanal istanbulu yaparak kamu kaynaklarını betona gömerek mi karşı duracağız.milletin alın terini vergisini çarçur ediyorsunuz.üretim üretim üretim ...fabrika açan istihdam yaratan ülke olmalıyız...yazık herşey algı...çocuk gibi kandırıyorlar.erkeksen inanma...
Ceto 1 ay önce
Marasa da uğra mahir baba arsanın ağzına s×çtılar...... ( seninde umrunda degil))
KÜRŞAT 46 1 ay önce
Her şeyden anlıyor geliba. Birde şu fetönün siyasi ayağını incelese de vatandaşa bilgi verse.
ela 1 ay önce
kuzey çevre yolu eseriniz,dünyada eşi benzeri yok,ucu olmayan yol,kimlere rant kapısı oldu...yakında (her şey güzel olacak)bekle mahir geliyoruz hesap soracağız
Vatandas 1 ay önce
Ya bunlardan marasa bir hayir gelmez.bunlar reklamci.kendi reklamlarini yapiyorlar.akp ye benim ve ailemin oylari haram olsun
başkan 1 ay önce
eger kuzey ilçelere el attıysa hiç artık.o ilçeler iflah olmaz artık oradan desene akp ye oyda gelmez
m 1 ay önce
onlar kendilerini milletin üstünde görüyor bie şey dersen hemen fırça atılıyor. stad sözü verdi sorulunca önce stadı doldurun sonra birinci lige çıkın dedi niye söz veriyon ozaman. sanayi ve mado kavşağı sözü verildi ihale edildi iptal edildi sorulunca kimi suspus oldu kimi dediki ihtiyac yok yoksa niye söz veriliyor. kuzey eçvre yolu sözü verildi yolun sonu sokağa çıkıyor sorulunca gerek yok dediler
Maraşlı 1 ay önce
1 yıl sonra ,kamuya alınan bilgisayarın açılış törenine bekliyoruz....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
36°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 31 Temmuz 2021
İmsak 03:51
Güneş 05:27
Öğle 12:44
İkindi 16:33
Akşam 19:50
Yatsı 21:20