Artvinli şehidin ailesine Hakkari'deki birlikten yardım

Artvin İl Jandarma Komutanlığı, şehit olan Jandarma Er Ramazan Köse'nin ailesi için Hakkari Yüksekova 3'üncü P.Tüm.K.'lığı ve Hakkari İl J.K.'lığı personelince maddi yardım kampanyası düzenlendiği ve Borçka ilçesinde ziyaret edilen...

GÜNCEL 31.01.2015, 15:35
Artvinli şehidin ailesine Hakkari'deki birlikten yardım
banner257
Artvin İl Jandarma Komutanlığı, şehit olan Jandarma Er Ramazan Köse'nin ailesi için Hakkari Yüksekova 3'üncü P.Tüm.K.'lığı ve Hakkari İl J.K.'lığı personelince maddi yardım kampanyası düzenlendiği ve Borçka ilçesinde ziyaret edilen şehidin ailesine teslim edildiği belirtildi.

İl Jandarma Komutanlığı'nın yaptığı basın açıklaması şöyle: "Hakkari-Yüksekova İlçe J.K.'lığı, Haruna J.Krk.K.'lığı emrinde görevli iken 25 Ekim 2014 günü Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarınca şehit edilen Şehit J.Er Ramazan Köse'nin ailesi için Hakkari Yüksekova 3'üncü P.Tüm.K.'lığı ve Hakkari İl J.K.'lığı personelince maddi yardım kampanyası düzenlenmiştir.

27 Ocak 2015 tarihinde Hakkari il J.K.'lığından görevlendirilen personel ve Artvin il J.K.'lığı personeli ile şehidin ailesi, Borçka ilçesinde evinde ziyaret edilerek, yapılan yardıma ait banka dekontları teslim edilmiştir."
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?