Kahramanmaraş'ta hastane bahçesinde onlarca yıllık ağaçlar katledildi

Kahramanmaraş'ta Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörükselim Ek Binası bahçesinde bulunan onlarca yıllık, onlarca devasa ağaç katledildi. Ağaçların hastane bahçesi yanına yapılan iş yerlerine alan açmak amacıyla kesildiği iddia edildi.

GÜNCEL 21.11.2021, 16:17 21.11.2021, 16:34
Kahramanmaraş'ta hastane bahçesinde onlarca yıllık ağaçlar katledildi
banner257
banner226

Kahramanmaraş'ta bir ğaç katliamı haberi daha geldi. Kahramanmaraş'ta Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörükselim Ek Binası bahçesinde bulunan onlarca yıllık, onlarca devasa ağaçlar kesildi. Ağaç katliamının hastane çevresinde yapılan işyerlerine alan açmak amacıyla yapıldığı iddia edildi. İddiaya göre ağaç katliamına neden olan işyerlerini yapmak içim imar değişikliği yapıldı.

Hastane bahçe duvarının yıkılması ve hastane bahçesinde bulunan ağaçların kesilmesine hastane çalışanları ile birlikte vatandaşlar da tepki gösterirken, gelen tepkiler üzerine çalışmalar durduruldu.

İŞTE AĞAÇ KATLİAMININ VİDEOSU VE FOTOĞRAFLARI

KAHRAMANMARAŞ'TA HASTANE BAHÇESİNDEKİ AĞAÇ KATLAMININ FOTOĞRAFLARI

banner261
Yorumlar (7)
Hakkı İSTER 6 gün önce
Fotoğrafta ağaç katliamı kadar inşaatı devam eden binadaki eğri kolonun sebebini anlayamadım. Deprem bölgesi Kahramanmaraş'ta illaki değişik bir yapı yapma hevesi nereden icap ediyor anlamıyorum. Kamu binaları ve sosyal tesisler ile yeni inşa edilen bazı camiler, her ne hikmet ise özenti bir mimari anlayışı temsil ediyor. Kendi kültürümüzü unutuyoruz.
Ede 6 gün önce
Eliniz kırılsın
Maraşlı 6 gün önce
Park yapmak daha mantıklı olurdu ama
Ali hakan 6 gün önce
Bu ağaçların vebali oy verenin boynundadır. Dikkat edelim
mermercioglu 6 gün önce
kan emici belediyemiz yikmaya geldiginde basarili yapmaya gelince yok
Hasan 6 gün önce
12 Şubat belediyesi hastane arsasını İmar oyunlarıyla önce dükkana çevirdi. Şimdide ağaçları kesiyor. Yazık günah bu ağaçlar kaç yılda yetişiyor.
m 6 gün önce
kolon gerçekten eğrimi fotoğraftamı öyle çıkmış kolon gerçekte eğri ise vay halimize. daha önceki binada ruhsatsız yapılmıştı sanırım bunun da ruhsatı yok, inşaat ruhsatı olsa yapı denetim izin vermemesi lazım eğer gerçekten kolon eğri ise
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı