Sabah saatlerinde çöp atmak için konteynere yaklaşan bir vatandaş, konteynerin içinde parçalanmış bir cesetle karşılaştı. Durumun hemen polis ekiplerine bildirilmesi üzerine, olay yerine çok sayıda polis sevk edildi ve bölgede geniş güvenlik önlemleri alındı.

Dört Ayrı Konteynerde Bulundu

Polis ekiplerinin yaptığı detaylı incelemeler sonucunda, cesedin kolları ve bacaklarının iki farklı konteynerde bulunduğu tespit edildi. Olay yeri inceleme ekipleri, çevredeki diğer konteynerlerde de arama yaptı ve cesedin parçalarının mahalledeki toplam dört ayrı konteynerde olduğu belirlendi.

Kahramanmaraş Dahil 20 İlde Narkoçelik-22 Operasyonu: 157 Kişi Gözaltında! Kahramanmaraş Dahil 20 İlde Narkoçelik-22 Operasyonu: 157 Kişi Gözaltında!

Kimlik Tespiti ve İnceleme Süreci

Yapılan incelemeler sonucu cesedin Nihat Salih'e ait olduğu belirlendi. İncelemelerin tamamlanmasının ardından, Nihat Salih'in cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Olayla ilgili olarak, çöp konteynerinin yanında görülen bir kadın da polis tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Aw213936 01 Zpyg

Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturmayı derinleştirerek devam ediyor. Mahallede güvenlik önlemleri artırılmış durumda ve ekipler olayın faillerini bulmak için yoğun çaba harcıyor.