İzmir’den Kahramanmaraş’a gönül köprüsü projesinde Ege Kahramanmaraş İş İnsanları Derneği Başkanı Murat ÖZBİLİR ile Türk Kızılay Gaziemir Şube Başkanı Davut Dinçel birlikte hazırlamış olduğu projeyle 500’e yakın dar gelirli öğrencilere giyim kuşam desteği sağlandığı gibi dar gelirli öğrencilere nakdi (para yardımı) destekte sağlandı.

IMG-20220827-WA0004

Bu anlamlı projeye katkılarından dolayı Doktor Davut Dinçel’e Ege  Kahramanmaraş İş İnsanları Dernek Başkanı Murat Özbilir tarafından kendilerine plaket takdim edildi. Ayrıca Kurucu üyelerden İstanbul Arnavutköy Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Recep Tecirli’ye Ege Bölgesi Kahramanmaraş İş İnsanları Derneği Başkanı Murat Özbilir kendilerine yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket takdim etti. 

IMG-20220827-WA0003

Başkan ÖZBİLİR verdiği demeçte; 'Bizler toplumun kanayan yarasına bu zor şartlar altında ekonomik sıkıntı çeken dar boğazda olan yaşamın en zor koşullarında ekonomik savaş veren dar gelirli ve muhtaç ailelere bir nebze de olsa katkı sağlamak ve onlara destek vermek biz Ege Kahramanmaraş İş İnsanları Derneği olarak bugüne değin çok sayıda maddi ve manevi giyim kuşam ve erzak temini gerçekleştirdik. Bundan sonra da sürekli olarak bu tür sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi sürdüreceğiz, sürdürmeye de kararlıyız.' Dedi.