Kahramanmaraş için proje üretmeyen ve Belediyecilikte sınıfta kalan Başkan Hayrettin Güngör'ün yönettiği Büyükşehir, belediyecilik dışında her şey, yapıyor. Şimdi de fitness, aerobik ve pilates eğitimleri düzenleyen büyükşehir, bunu övgüyle web sitelerinde yayınladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin güngör'r tepkiler dinmiyor. Vatandaşlar görevinde üç yılı geride bırakmasına rağmen hiç bir projesini tamamlamayan Başkan Güngör'ün belediyecilik dışında her işi yaptıklarını ssöyleyerek tepkilerini dile getiriyorlar.

Büyükşehir Web sitesinde yer alan haber şu şekilde:

Büyükşehir Belediyesi, kadınlar için fitness, aerobik ve pilates eğitimleri düzenliyor. Osman Sayın Spor Salonu’nda uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen eğitimler sayesinde kadınlara sporla içi içe, sağlıklı bir yaşamın kapısı aralanıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından hafta içi her gün 18’er kişilik seanslar halinde düzenlenen spor faaliyetlerinden yararlanmak isteyen 18 – 55 yaş arası kadınlar Osman Sayın Spor Salonu’ndan başvuru yapabiliyor. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Eğitimler hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen kadın vatandaşlarımız 0344 235 25 14 numaralı hat üzerinden yetkililerle irtibata geçebilir” ifadelerine yer verildi.

18 – 55 Yaş Arası

Gözden kaçırmayın

CHP, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı Neden Yalnız Bıraktı? Sebep Cumhurbaşkanlığı Adaylığı mı? CHP, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı Neden Yalnız Bıraktı? Sebep Cumhurbaşkanlığı Adaylığı mı?

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizde vatandaşlarımızı spora yönlendirmek için çeşitli çalışmalar hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda, Osman Sayın Spor Salonu’nda alanında uzman eğitmenler tarafından geniş, ferah ve modern spor salonumuzda kadınlar için fitness, aerobik ve pilates eğitimleri düzenliyoruz. 18 – 55 yaş arası kadın vatandaşlarımıza yönelik düzenlenen eğitimlerin aylık ücreti 70 TL’dir” ifadelerine yer verildi.