Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde gün batımına yakın bir zamanda ayçiçeği tarlasından çekilen fotoğraf büyük beğeni aldı. Fotoğraf sanatçısı Mehmet Gören'in çektiği fotoğraf için tam kartpostallık yorumları yapıldı.

Kahramanmaraş'ta gün batımı saatinde günebakan çiçeği kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Göksun ilçesinde daha açılmamış tomurcukken bile gün boyu güneşi takip etme becerisine sahip olan, günebakan çiçeği fotoğrafçıların vazgeçilmezi oldu.

Kahramanmaraş'ın Kurtuluş Günü'nde Açan Kırmızı Gülün Motifi Coğrafi İşaret Aldı! Kahramanmaraş'ın Kurtuluş Günü'nde Açan Kırmızı Gülün Motifi Coğrafi İşaret Aldı!

Doğa fotoğrafçısı Mehmet Gören, "Göksun çiçekleri, böcekleri, yeşilliği, dağları, ovaları, barajları, göletleri ile doğa harikası bir yer. Gün batımında ayçiçeği fotoğraflarını çekmek istedik. Ayçiçeğinin boyu, yarım metreden dört metreye kadar varır. Bulunduğu ortama farklı bir hava katan bu çiçekler, bizlere güneşi de simgeleyebilir. Her gün yüzlerini güneşe dönerler, akşam olduğunda ise boyunlarını bükerler. Her mevsiminin kendine göre güzelliği bulunuyor. Ayçiçeği gün batımında fotoğrafladım. Görsel bir görünüm oluştu" dedi.