Meteoroloji yarın sabahtan itibaren Kahramanmaraş şehir merkezine kar yağışı uyarısında bulundu. Kahramanmaraş'ta vatandaşlar buzlanma, sel, su baskını, kuvvetli fırtına, don olaylarına karşı uyarıldı.

Kahramanmaraş'ta beklenen kar yağışı 18 Ocak 2022 Salı gününden itibaren geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kahramanmaraş'ı kar yağışı konusunda uyardı. Kar yağışının Kahramanmaraş'ta Perşembe günü sabahına kadar devam etmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kahramanmaraş'ı yarın sabah saatlerinden itibaren sel, su baskını, kuvvetli rüzgar ve fırtına, buzlanma, don olayı ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Tahminlere göre Kahramanmaraş'ta 18 Ocak Salı ve 19 Ocak Çarşamba günü kar yağışı meydana gelecek.Perşembedeb itibaren ise Kahramanmaraş'ta hava sıcaklığı eksi 10 dereceye kadar düşecek.

OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Okulların tatil olmasıyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Açıklama gelir gelmez buradan duyuracağız.

Mersin'de silahlı kavgada Ender Yıldırım ve Bünyamin Davarcı öldü Mersin'de silahlı kavgada Ender Yıldırım ve Bünyamin Davarcı öldü

Adıyaman ve Gaziantep'de kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle okullar bir gün tatil edildi. Kahramanmaraş'tan henüz açıklama yapılmadı.