Kahramanmaraş Spor Lisesi öğrencisi Şahin Acar serbest güreş 55 kiloda Dünya Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

14-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Fransa Normandia da düzenlenen 2022 ISF Gymnasiade (Okul Sporları Olimpiyatları) oyunlarında mücadele eden Kahramanmaraş Spor Lisesi öğrencisi aynı zamanda Kahramanmaraş Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) sporcumuz Şahin ACAR, serbest güreş 55 kiloda Dünya Şampiyonu oldu.

Kahramanmaraş'ın gururu Sevilay Öztürk'ten Para Yüzme Dünya Şampiyonası'nda madalya Kahramanmaraş'ın gururu Sevilay Öztürk'ten Para Yüzme Dünya Şampiyonası'nda madalya

IMG_2443

Şampiyon sporcu Şahin Acar, Kahramanmaraş Spor Lisesi Müdürü İsmail Gençoğlan ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Birimi Şube Müdürü Yusuf Bayram Demirci, Şampiyona dönüşü Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’u ziyaret ettiler.

IMG_2440

İl Müdürü elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Sporcumuzu ve başarıya katkılarından dolayı Okul İdarecileri, Beden Eğitimi Öğretmenleri, Antrenörlerini tebrik ve teşekkür etti. İl Müdürü Cemil Boz ziyaret sonunda sporcumuza altın hediye ederek başarılarının devamı temennilerinde bulundular.