Vali Ömer Faruk Coşkun, Şehit Ömer Faruk Sayıl İlkokulu'nda gerçekleştirilen karne dağıtım töreninde, bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktıklarını söyledi.

4-7

Geçen 2 yıllık süreçte salgın nedeniyle çoğunlukla uzaktan eğitim görüldüğünü hatırlatan Coşkun, "Öğrencilerimizle yüz yüze eğitim maalesef çok sağlıklı bir şekilde yapılamamıştı. Çok şükür bu sene hiçbir kesinti olmadan eğitim öğretim dönemimizi gerçekleştirmiş olduk." diye konuştu.

Coşkun daha sonra beraberindeki Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman ile öğrencilere karne verdi.

2-24

Karne alan öğrencilere ömür boyu başarılar dileyen Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise, “Çocuklarımız bugün 1 yıllık çalışmalarının sonucu olan karnelerini aldı. Bizde bugün Ömer Faruk Sayıl İlkokulumuzda çocuklarımızın karne sevincini paylaşmak için buradayız. Baktık karneleri çok güzel Maşallah, bizim de ülkenin geleceğiyle ilgili ümidimiz inancımız daha da çok arttı. Bu çocuklar gelecekte İnşallah bu ülkeyi bizden daha iyi yönetecekler, ülkemizi hem ulusal düzeyde hem de uluslararası düzeyde çok güzel yerlere taşıyacaklar” şeklinde konuştu.

3-19