15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, beşeri ve fenni ilimlerin yanı sıra hafızlık eğitimi alarak Ramazan ayında camilerde mukabele geleneğini yaşattılar. Her yıl birçok hafız yetiştiren okulun öğrencileri, hafızlık başarıları dolayısıyla hayırseverler tarafından ödüllendirildi.

Hafız öğrencilere tablet, bayram harçlığı ve bayramlık şeker ikram edilirken, okulun salonunda düzenlenen etkinlikte öğrencilere yüz boyama yapılarak mutlulukları paylaşıldı.

Pençe Kilit'ten Kara Haber: Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba Şehit Düştü! Pençe Kilit'ten Kara Haber: Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba Şehit Düştü!

Whatsapp Image 2024 04 08 At 14.54.07

15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Memduh Kayıklık, öğrencilerin Ramazan ayında camilerde mukabele geleneğini yaşatmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Kayıklık, "Öğrencilerimiz manevi bir başarıya imza atarak Ramazan ayında camilerde mukabele geleneğini yaşattılar. Onlara ve hayırseverlere teşekkür ediyorum. Unutmayalım ki Gazze'de çocuklar katlediliyor. Tek dileğimiz, oradaki çocukların da gerçek bayramlara erişmesi ve oradaki acının sona erdirilerek barışın tesis edilmesidir." dedi.