Başkan Görgel, eski Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile birlikte gerçekleştirdikleri incelemede, Şehir Merkezi Kentsel Tasarım Projesi'nde yapılan çalışmaları değerlendirdi. İncelemeye AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan ve Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı da katıldı.

Görgel, konutların inşasının son aşamaya geldiğini ve çok kısa süre içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edileceğini ifade etti. Alt ve üstyapısıyla daha dirençli ve yaşanabilir bir Kahramanmaraş'ın inşasına odaklandıklarını vurguladı.

Kahramanmaraş’tan Aile ve Gençlik Fonu’na Yoğun İlgi: Bin 76 Başvuru Yapıldı Kahramanmaraş’tan Aile ve Gençlik Fonu’na Yoğun İlgi: Bin 76 Başvuru Yapıldı

Saha Ziyareti 2

Şehirdeki konutların tamamlanma sürecine değinen Görgel, "Yeni Kahramanmaraş'ın geleceğe güvenle yükseldiğini görmek bizleri mutlu ediyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini ve kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirtmek isterim" dedi.

Kahramanmaraş'ta yaşayan vatandaşlar, yeni yapılan konutlarla ilgili heyecanlarını dile getirirken, belediyenin çalışmalarını takdir ettiklerini ifade ettiler.