Olay, Şazibey Mahallesi Haydar Aliyev Bulvarı'ndaki alışveriş merkezinin zemin katındaki kahve zinciri şubesinde meydana geldi.

Saldırıda şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, iş yerinin camları zarar gördü. Saldırganlar, olay yerinden kaçmayı başardı. Ancak, polis ekiplerinin titiz çalışması sonucunda şüphelilerin kimlikleri belirlendi.

Emniyet güçlerinin gerçekleştirdiği operasyonla birlikte, adresleri tespit edilen dört şüpheli gözaltına alındı. Yapılan sorgulamada, saldırganların kahve zincirinin İsrail'e destek olduğunu iddia ettikleri ve bu nedenle saldırıyı gerçekleştirdikleri öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta Fabrikanın Kazan Dairesi Bomba Gibi Patladı: 3 Yaralı! Kahramanmaraş'ta Fabrikanın Kazan Dairesi Bomba Gibi Patladı: 3 Yaralı!

Gözaltına alınan şüphelilerden ikisinin 18 yaşından küçük olduğu bildirilirken, diğer ikisinin ise daha önce farklı suçlardan kaydının olduğu ortaya çıktı.

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ederken, saldırıyla ilgili soruşturma sürüyor. İlgili makamlar, olayın aydınlatılması için gerekli adımları atmaya devam ediyor.