6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen iki büyük depremin ardından depremin 1. Yıl dönümünde Sular Akademi Hastanesi tarafından hayatını kaybedenler anısına helva ikramı yapıldı.

Kahramanmaraş'ın Güzelliklerini Keşfedin: Galgamaç Şelalesi'nde Doğa Yürüyüşü! Kahramanmaraş'ın Güzelliklerini Keşfedin: Galgamaç Şelalesi'nde Doğa Yürüyüşü!

WhatsApp Image 2024-02-07 at 10.33.14
Sular Akademi Hastanesi yönetimi adına konuşan Halil İbrahim Avşaroğlu, Bugün 6 Şubat depremlerinin 1. Yıl dönümü ‘Rabbim “Bu millete bir daha böyle felaketler göstermesin, 6 Şubat depremlerinde bizde hastanemiz çalışanlarından 11 personelimizi kaybettik rabbim mekânlarını cennet eylesin ailelerine ve sevenlerine sabır diliyorum. 

WhatsApp Image 2024-02-07 at 10.33.15

Sabır, umut, metanet, dayanışma, yardımlaşma ve fedakârlığın hem birey hem de topluma en çok böyle zamanlarda lazım olduğuna söyleyen Avşaroğlu, “Hamdolsun, milletimiz 6 Şubat depremlerinde bu imtihanı başarıyla vermiştir. Asrın felaketinin altından asrın dayanışmasıyla kalkmayı başardık.” Ben tekrardan 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden deprem şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum .” dedi.