Kahramanmaraş'ta yapımı devam eden Arsan Kavşağı'nı 20 ayda bitirememesi nedeniyle vatandaşın tepkisini çeken Karayolları Genel Müdürlüğü'nün sosyal medya paylaşımına bir vatandaş tepki gösterdi.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden Arsan Kavşağı 20 aydır bitirilemedi. En son Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş ziyaretinde, Arsan Kavşağına "çalışıyoruz" tabelası diken Karayolları Genel Müdürlüğü'ne tepki yağmıştı. Başka illerde en uzun 5 ayda bitirilen kavşaklar Kahramanmaraş'ta 2 yıldan önce bitirilemiyor. 

Karayolları Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabından karla mücadele çalışmaları ile ilgili bir video paylaştı ve "Karayollarında Anlık Yol Durumu Maraş Çevre Yolu, Üniversite Mevki" ifadelerini kullandı. Paylaşımda "Kahramanmaraş" yerine "Maraş" yazılmasına bir Kahramanmaraşlı vatandaş tepki gösterdi. İbrahim Eker isimli vatandaş tepkisini sosyal medyadan şu ifadelerle gösterdi:

İstanbul'daki 'Kahramanmaraş Tanıtım Günleri'nin İlgi Odağı 'Türkoğlu Çileği' Oldu İstanbul'daki 'Kahramanmaraş Tanıtım Günleri'nin İlgi Odağı 'Türkoğlu Çileği' Oldu

"Hem mevki yanlış, hem ilin adı Kahramanmaraş yazmak neden size zul geliyor. Tüm paylaşımalarınızda Maraş yazıyorsunuz. Kusura bakmayın ama kasıtlı mı yazıyorsunuz"

İŞTE O PAYLAŞIM: