Kan donduran cinayet İstanbul Eyüpsultan'da yaşandı. Silah sesi duyan apartmandakilerin ihbarı üzerine olay yerine giden ekipler, belirtilen adreste evin içinde salonda yüzüstü yatan bir kişiyi gördü. Yapılan incelemelerde şahsın başından vurulmuş halde olduğu ve hayatını kaybettiği belirlendi.

Namussuzluğun bedeli budur!
Cesedin başucunda da bir not bulundu bir ajanda kağıdına yazılı notta; "Namussuzluğun bedeli budur" yazıyordu. Polis hemen çalışmaya başladı. Cesedin bulunduğu evin, inşaatçılık yapan Aslan İlhan'a ait olduğu belirlendi.

5 yıl önce bana tecavüz etti, bir abasliksiz-2-W2E3y önce yine...
Çalışmalarda Aslan İlhan'ın eşi S.İlhan'a ulaşan ekipler kan donduran itirafla karşılaştı. S.İlhan evinin salonunda cesedi bulunan Abdullah K.'nin 5 yıl önce kendisine tecavüz ettiğini, yaklaşık bir ay önce de tekrar yanına çağırdığını iddia etti.
Eve çağırıp kafasına sıktı, ben de oradaydım
Bu durumu eşine anlattığını öne süren S.İlhan, eşi Aslan İlhan'nın de Abdullah K.'yı eve çağırıp başından vurduğunu olay sırasında kendisininde evde olduğunu öne sürdü. Korkuyla kaçıp eşinin abisinin evine gittiğini belirtti.

Aslan İlhan'ı yakalama çalışmaları sürüyor
Polis şüpheli Aslan İlhan'ı yakalamak için çalışma başlattı. Olay yerinde bulunan notta 14 Eylül 2015 yazması dikkat çekti. Soruşturma sürüyor.