banner240

Ak Parti İl Başkanı Özdemir Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir ve Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti.

KSÜ 25.02.2016, 15:54
Ak Parti İl Başkanı Özdemir Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti
banner257
banner226

 Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Ak Parti İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, “Bir şehrin kalkınmasına ve gelişmesine en önemli katkı o şehirdeki Üniversiteden gelir, eğitim bir yerin gelişmişlik düzeyini belirler, bizde parti olarak her konuda Üniversitemizin yanında yer alıp gerekli desteği sonuna kadar vermeye hazırız.” dedi.


Rektör Deveci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Üniversitemiz ve dolayısıyla şehrimiz için yılmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini söyledi. KSÜ Rektörü Deveci, “Gelişme ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda Üniversite ve şehrin bütünleşmesini önemsiyoruz, şehrimizin işadamı ve siyasilerinin desteğiyle Üniversitemizi çok daha ileriye taşıyacağız.” diye konuştu.

Daha Önce Ak Parti Eski Milletvekili Nevzat Pakdil ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın ziyaret ettiği KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci'yi Ak Parti İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir ve Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel'in de ziyaret etmesi Ak Parti'nin Rektöre Kurumsal Desteğinin ilanı olarak yorumlandı...
Yorumlar (6)
Akif 6 yıl önce
Anlamadığım şey bu destek kime karşı? Rektöre destek olmakla kime cephe alınıyor?
Kahraman 6 yıl önce
Birisi sana destek çıksa, o kişi başka birine cephe mi almış oluyor? Ne kadar basitliktir bu?
Vatandaş 6 yıl önce
Eğitimi bile siyasileştiriyorlar! Gerçi kendi atadıkları rektör değil mi neticede? Oysa ki eğitim adamlarının siyasetten uzak olmaları gerek çünkü siyaset akla bilime ve ilme yatkın değil!
Muhammet Pak 6 yıl önce
Üniversitemiz, şehrimiz ve ülkemiz için çalışan bir kuruma bir diğer kurumun (siyasi kurumun) destek olmasından daha doğal ve güzel bir durum olamaz.. Elele güzel günlere inşaAllah.
Asil Kahramanmaraş'lı 6 yıl önce
Bazı arkadaşlar bu ziyareti yanlış anlamışlar olacak ki apık sapık yorum yazmızlar, Ne var yani bir İktidar partisinin İl ve İlçe başkanının ilimiz üniversite rektörünü ziyaret etmelerinde, belki üniversitemize ihtiyaç duyulan hizmetleri not alarak gerekli yerlere bidirilirse bu hizmetten iyisi var mı lütfen yani biraz akıllı olalım...
HT 6 yıl önce
KSÜ'ye verdiği destekten dolayı İl Başkanımızı tebrik ederim. Bazı iddialara göre İl Bakanımız Rektörü Ankaraya şikayet etmiş ama bu ziyaretle bunun gerçek olmadığı ortaya çıktı.
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:12
Öğle 12:30
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:54