KSÜ Tıp Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Kamile Gül Atandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Tufan Mert'in yerine Prof. Dr. Kamile Gül atandı.

KSÜ Tıp Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Kamile Gül Atandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Kamile Gül atandı.

Tıp Fakültesi Dekanlık Makamında gerçekleştirilen Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci’nin katılımlarıyla gerçekleştirilen törenle Prof. Dr. Tufan Mert dekanlık görevini Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kamile Gül’e devretti.

Dekanlık görevini devreden Prof. Dr. Tufan Mert, Prof. Dr. Kamile Gül’e görevinde başarılar diledi. Tıp Fakültesine katkıları için Prof. Dr. Tufan Mert’e teşekkür eden Dekan Gül, kendisini bu göreve layık gören Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye teşekkürlerini ifade ederek, Tıp Fakültesini daha ileri noktalara taşımak için çalışacaklarını söyledi.

Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci, idari görevlerin bir bayrak yarışı olduğunu hatırlatarak, bu güne kadar yürüttüğü başarılı çalışmalar nedeniyle Prof. Dr. Tufan Mert’e teşekkür ederken, dekanlık görevine atanan Prof. Dr. Kamile Gül’e yeni görevinde başarılar diledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Acaba Tufan Mert rektörün hangi dediğini yapmadı da bayrak yarışını kaybetti

doktor
doktor - 2 yıl Önce

Kamile hocamız çok sevilen ve başarılı bir hocamız, tıp fakültesini daha bir yere getireceğinden şüphemiz yok,hayırlı olsun,başarılar...

Doç Dr
Doç Dr - 2 yıl Önce

Rektörün atama yetkisi var kanun ve devlet menfaatine istediğin i yapar lakin bu işleri tek elden yapmak isteyen adı müslüman davranışları müslüman olmayan bir topluluk var. arkadaş bırakın da devlet kendi içinde işlesin aykırı durumlara bağımsız ve tarafsız yargı baksın. liyakat ve performans ön plana çıksın torpil adam kayırma bitsin ülke ancak böyle kalkınır

SIRADAKİ HABER

banner122