CHP Heyeti Kahramanmaraş Kalesine girdi

Kahramanmaraş kalesinde hazine kaçırıyorlar, kamyon kamyon tarihi eser kaçırıyorlar iddiaları ayyuka çıkarken CHP'liler Maraş Kalesine girdi.

CHP Heyeti Kahramanmaraş Kalesine girdi

Kahramanmaraş kalesinde hazine kaçırıyorlar, kamyon kamyon tarihi eser kaçırıyorlar iddiaları ayyuka çıkarken CHP'liler Maraş Kalesine girdi.

Aylardır tüm Kahramanmaraş kamuoyu merak etmesine ve şehir medyası arka arkaya haberler yapmasına rağmen Maraş kalesi açılmıyor. Kamuoyunda ise çeşitli iddialar ortaya atıldı ve bu iddialar gittikçe güçleniyor.

Haber46 olarak yetkilileri acilen kamuoyunu ikna edici açıklama yapmaya davet ediyoruz. 

İŞTE MARAŞ KALESİ İLE İLGİLİ O KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER

Kahramanmaraş Kalesi'nden kamyon kamyon tarihi eser ve hazine taşınıyor iddiasını gündeme getirdik.

Haber46 konuyla ilgili daha önce defalarca haber yaptı ve durumun vehametini gözler önüne koydu. Ancak iddialara tatmin edici cevaplar gelmedi. Durum o kadar vahim ki Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un Kahramanmaraş Kalesi derhal açılsın talimatı bile dikkate alınmıyor ve kalenin açılması için hiç bir adım atılmıyor.

Suskunluk Hakim

Kahramanmaraş kalesi ile ilgili iddialar karşısında yetkililer ise tam bir suskunluk içindeler. Kamuoyunda yayılan iddialar cevap beklerken cevap vermesi beklenen makamlar ise sadece olup bitenleri sessizce seyrediyor.

Ak Parti Milletvekilleri Neden Susuyor?

Maraş kalesi ile ilgili iddialar karşısında Kahramanmaraş'ın Ak partili Milletvekillerinden daha tatmin edici cevaplar bekleniyor. Maraş kalesi şehrimizde oluşan güven ortamında uzun yıllar kapanmayacak yaralar açılmadan konuyla ilgili şehir kamuoyunu rahatlatacak açıklama yapılmalıdır.

Video - Montaj KahramanTV

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan yorgun
Hasan yorgun - 3 ay Önce

Helal olsun sizdeki cesarete ve size verdiğimiz oylara

Adalet
Adalet - 3 ay Önce

Bu ülkede helal süt emmiş bir savcı var ise bu ucube durumda sorumluluğu olan belediye başkanı vekil vali ya da kim var ise hepsi hakkında soruşturma açar ve bu soygunun ve ihmalin hesabını sorar..

46
46 - 3 ay Önce

yazıklar olsun ak partili millet vekilleri size

Hakan
Hakan - 3 ay Önce

Başınızı yesin kaleniz ve bitmeyen yollarınız bu memleket adam olmaz

Maraşlı
Maraşlı - 3 ay Önce

İşte AKP ye oy kaybettiren bir zihniyet daha Bu arda doğruya da doğru demek gerek CHP yöneticilerini de tebrik ediyorum.

Maraşlılar
Maraşlılar - 3 ay Önce

Akpliler yediniz bitirdiniz memleketi be.mezara mı gidecek bu kadar para

rozturk.59
rozturk.59 - 3 ay Önce

Yıllardır AaKaPe' nin Kalesi Olan ve Her Seçim de % 60 - 70 Oy Çıkan K. Maraş' a ve K. Maraş' lılara İktidarın Verdiği Değer ve Yaklaşım Budur. AaKaPe Yandaşlarının Yapamadığını O Beğenmediğiniz CHP' liler Yaptı ve Kaleye Sahip Çıktı, Yetkililere Haykırdı ve Hesap Sordu. Akoyunlar Uyumaya Devam. VER MEHTERİ, VER MEHTERİİİ...!!!???

doğrucu
doğrucu @rozturk.59 - 3 ay Önce

chp lilerin ne olduğunu biz çok iyi biliriz
bir zamanlar o kalenin burçlarına Türk bayrağını dikmek için canlarını hiçe sayan Kahramanmaraşlıların Sütçü imamın sırf baş örtüsü için ilk kurşunu atarak milli mücadeleyi başlatan ve koskoca fransız ordusunun yapamadığını üniversitelerimizde kızlarımızın zorla başını açtırmaya çalışıp binlercesinin okullardan atılması için ikna odaları kuranların hepsinin chp den milletvekili olduklarını unuturmuyuz sanıyorsunuz.

tadilatdı hani
tadilatdı hani - 3 ay Önce

3 yıldır tadilat yapıldığı söyleniyordu yetkiler tarafından tüm kahramanmaraş gördü..bü işle ilgili yetkilerin istifa etmesi lazım Allah korkusu varsa.yazık bu şehre....

der
der - 3 ay Önce

Yazık bu şehre, gerçekten yazık

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 3 ay Önce

Sen çok biliyorsun Abdullah ve Abdullak.Gaziantep Rölöve ve Anıtlar Müdürlüğü aylar önce işi bitirip teslim etti.

istanbul
istanbul - 3 ay Önce

Beyler; ilk defa CHP haklı! Haa bir de böyle düşünün; muhalefetin görevi iktidarı denetlemektir. Chpliler ilk defa görevini iyi yapmış! Öğreniyorlar siyaseti...

4601
4601 - 3 ay Önce

aksu tv nıye yok :D olmaz tanı gosterırse kapatırlar yalaka aksu tv ıyıkı sıldım senı uydudan :D

DRSN
DRSN - 3 ay Önce

KÜLTÜR MÜDÜRÜ SEYDİ NE İŞ YAPAR

Akdl
Akdl - 3 ay Önce

Anlı-Şanlı Kahramanmaraş'ın şu meşhur Kalesinin haline bak! Vatandaş olarak ben baktım ve utandım.Allah aşkına bu nasıl bir iş böyle?Kahramanmaraş'a bu yakışıyor mu?Yıllarca boşuna gizlenmemiş.Kimse bu hali görmesin diye.Çok yazık çok! Turizm, turizm deyip duruyoruz.Kahraman- maraş turizminin göz bebeği böylemi olmalıydı?

Abdullah
Abdullah - 3 ay Önce

Daha kaledeki çalışmanın kim tarafından yürütüldüğünü dahi bilmeyen siyasetçiler ve basın var bu memlekette kaledeki çalışmayı belediye yapmıyor Gaziantep Rölöve ve Anıtlar Müdürlüğünün kontrolünde Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğünün koordinasyonunda yapılacak olan bir işti gidip onlara soru soran yok. Bide ağızda sakız olmuş belediye borçlu diye bir Allahın kulu araştırmıyor ağızlarda sakız olmuş türkiyede büyükşehirler içinde ençok borcu olan belediyelerdenmi yoksa en az borcu olan belediyelerdenmi? Biraz araştırıp öyle yayınlayın. Kaleyle ilgili bir hafta önce açıklama yapıldı şimdi chp çıkmış işi takip ediyor gözüküyor hesap soracağı kurumu bile bilmiyor. Ya kardeşim millet bıktı artık belediye yatırım yapacaksa borçlanacak kardeşim memleket hizmet bekler hangi belediye borçlanmadan yatırım yapabilir önemli olan bunu başarabilmekdir. Bu kaynağı bulabilmektir.

fatih
fatih @Abdullah - 3 ay Önce

Kale için 1 hafta önce çalışmalar tamamlanmak üzere diye açıklama yapıldı hangi çalışma iş makinaları kamyonlar ne taşıdı kale harabe şekilde ne çalışması bu koyunnn !

Abdullak
Abdullak - 3 ay Önce

Her haberde belediyeyi karala kimin hangi işi yaptığını bilmeden her haberde belediye suçlu kalenin tadilatı belediyede değil, aynı şekilde kayseri-gaantep yolu üzeri yapılan be yapılacak olan kavçak alt geçit üst geçitler istasyon köprüsü bunlarıda belediye yapmıyor karayolları yapıyor ama ne hikmetse her seferinde bu işlerde aksama ve gecikme olıca hep belediye suçlu gibi haber yapılmakta haber yaparken bunlara dikkat edin biraz

TARAFSIZ
TARAFSIZ @Abdullak - 3 ay Önce

Madem öyle Abdullahçığım on gün önce Sayın Hayrettin Güngör neden açıklma yaptı buranın bizimle ilgisi yok demedi de ödenek yok dedi acaba...

Alim
Alim @Abdullak - 3 ay Önce

Kardeşim belediyede mi çalışıyorsun,ya da belediye başkanının avukatı mısın?

meraklı
meraklı @Abdullak - 3 ay Önce

kim yapıyor hemşerim onu siz söyleyin?

mesut
mesut - 3 ay Önce

sizi girdirmediler herhalde haber 46 la hani resim hani video atında bizde bakalım ne oluyor orda napılmış bilmek hakkımız değilmi

milcan küçük
milcan küçük - 3 ay Önce

SAYIN VEKİLLER BELEDİYE BAŞKANLARI SİZ BU MEMLEKETE NE İCİN SECTİLER CEBİNİZ PARA DOLSUN DİYE SECMEDİ BU MİLLET SİZİ HİZMET SUNUN DİYE SECTİLER BU MEMLEKET BU KADAR SAHİPSİZ OLMAMALI YÜZDE 70 BU ŞEHİR SİZİNLE BERABER BU KADAR DEGERSİZLEŞTİRMEYİN BU ŞEHRİ ADI ÜSTÜNDE KAHRAMAN Bİ ŞEHİR BURASI ADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE HİZMET BEKLİYOR BU ŞEHİR SAYIN MAKAM SAHİPLERİ UYUMAYIN LÜTFEN ...

mustafa
mustafa - 3 ay Önce

sayın ateş ünal erzenden özür diliyorum biz işsanları tanımamışız rantçıların pesine gitmişiz bu sehre ve memlekete yazık etmişiz

edeler
edeler - 3 ay Önce

kim yapıyorsa yapıyor belediye milletvekilleri bastırmaz sa yapılmaz ama hani milletvekli
rant peşinde

ABDULLAKLAK
ABDULLAKLAK - 3 ay Önce

BELEDİYE FELAN FİLAN HEPSİ AYNI DELİĞE .....
OLAYDAN UZAKLAŞMA KALE HARAP KALE DARMADAĞIN CEVAP FASA FİSO

Muhterem BAYIR
Muhterem BAYIR - 3 ay Önce

Adamsın helal sana çökmüş bitmiş bi şehir ülkeyiz n bekliyoruz ki anca bu şekil olur bu şehir sahipsiz tek şehir kahramanmaraş işte

Kahramanmaraş sevdalısı
Kahramanmaraş sevdalısı - 3 ay Önce

Helal olsun, 3 yıldır yapılan çalışmalarla muhteşem olmuş... Gözlerim yaşardı.

Ahmet Eren
Ahmet Eren - 3 ay Önce

Akp ye oy verenlere müstehak.Çok iyi yapıyorlar.

maraşlı
maraşlı - 3 ay Önce

k.maraşın siyaseti ve mülki idaresi ak partinin etkisi ve kontrolünde, ak partiyi eleştirmek partiye zarar veriri düşüncesinden kurtulmadığınız müddetçe bu şehir bir adım ilerlemez. peki sayın ak partililer üç yıl kapalı kalan kalede son durum bu mu olmalıydı hadi g.antep müdürlüğü yapıyor diyorsunuz peki bizim vekillerimiz neden hesap sormuyor, ve chp ye bu zamana kadar ne yaptınız diyorsunuz ya sizce k.maraş hakettiği yatırımı ilgiyi aldımı bide buna cevap verin. ben reisçiyim diyeceğim (algı yapıyorsun diyeceksiniz) ama ben reisçiyim ve k.maraşa bu yapılanlar yakışmıyor şapkanızı önünüze alın düşünün bir.

Hüseyin
Hüseyin - 3 ay Önce

Sizin derdiniz de hep muhalefet siz ne yaptınız bu memlekette sayın Ünal ateş

goksunlu muro
goksunlu muro @Hüseyin - 3 ay Önce

Sacma sapan konusma olay ortada.

Anonymous
Anonymous - 3 ay Önce

Belki de KAHRAMANMARAŞ’IN şu meşhur defineci zengini restorasyon adı altında aradığını bulmaya çalışıyordur!!

Aaa
Aaa - 3 ay Önce

Hırsız var hırsız birileri defineyi buldu kaçtı.diğeri tarihi eserleri satıyor.yiyip bitirin memleketi.balık baştan kokar

mehmet deniz
mehmet deniz - 3 ay Önce

yazıklar olsunnnn hayrettin güngörrrrrrr gör görrrrrr

zülgani
zülgani - 3 ay Önce

ben haklıyım

ede
ede - 3 ay Önce

Belediyeyi suçlamışlar ama buna yapan belediye değil. Kültür bakanlığı.

rozturk.59
rozturk.59 - 3 ay Önce

K. Maraş B.Şehir Olunca Başı Göğe Erdi...!!!??? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


SIRADAKİ HABER

banner122