Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı üzerinde hizmete başlayan Lastik Vs.’nin açılış törenine yoğun ilgi gösterildi. Sigorta ve Ekspertiz alanında hizmet veren Şentürk Sigorta ve Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Can Şentürk otomotiv sektörüne yatırımını sürdürdü.

dscd

Kentte yaptığı yatırımlarla istihdam oluşturan İşadamı Şentürk, Lastik Vs’nin Kahramanmaraş’a yeni bir soluk getireceğini, her markanın her bütçeye uygun lastiklerinin bulunduğu bir konsepti Kahramanmaraş halkına sunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Her cenahtan isimlerin açılışlarına katılmalarının sevincini yaşadığını da dile getiren Şentürk; ““Mutluyuz, gururluyuz, şehrimize bir işletme kazandırmanın ve birkaç kişi de olsa daha fazladan istihdam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi bir de dostlarımızla, sevenlerimizle bir arada olmanın mutluluğu var. Her cenahtan, her camiadan insan buraya gelmesinin de gurunu yaşıyoruz” dedi.

WhatsApp Görsel 2022-09-04 saat 19.04.55

MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM

Açılışta Kadir Can Şentürk’ü yalnız bırakmayan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir bol kazançlar dilediği konuşmasında, “İş yeri açılışı için Kadir Bey’i tebrik ediyoruz. Lastik sektöründe yeni bir iş yeri açmış. Helalinden bol kazanç diliyorum. Herkesin işinin çalışması karşılığı kadardır. İnşallah güzel çalışırlar. Bol rızıkla rızıklanırlar. Kahramanmaraş’ta iş yerinin açılması ve ticari hayatın canlanması bizim temennimiz. O yüzden bu konuda emek veren bütün kardeşlerimizin yanında oluyoruz. Kadir Bey’i de tebrik ediyorum. Bol kazanç diliyorum” şeklinde konuştu.

dvdsv

HERKESİ BİR ARAYA GETİRMEK BÜYÜK BAŞARIDIR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’da yaptığı konuşmada; “Bugün Kadir Can Şentürk’ün iş yeri açılışındayız. Allah bol kazanç versin. Kendisini kutluyorum. AK Parti İl Başkanı burada, CHP olarak ben ve İl Başkanım burada. Saadet Partisi’nin temsilcileri burada. Siyasi partilerin temsilcilerini bir araya getirmek bir başarıdır. Belli ki sevilen ve sayılan bir kardeşimiz. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun diyorum.” Dedi.

sdsdsds

İLİMİZ İÇİN GÜZEL BİR MÜESSESE

AK Parti İl Başkanı Av. Fırat Görgel’de şöyle konuştu; “Gerçekten Kahramanmaraş’ımız için güzel bir müessese. Ben Kadir Bey’e özellikle çok teşekkür ediyorum. Yeni bir istihdam alanı, tertemiz, çok güzel, kendisine yakışır bir iş yeri olmuş. Hayırlı bol kazançlar diliyorum. Burada inşallah hayırlı işlere vesile olur. Ben müesseseyi kuranları tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun”

AHİLERİN TİCARETTE OLMALARINI OLUMLU BULUYORUM

CHP İl Başkanı Esat Şengül ise; “Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Kadir Can Şentürk Bey’in Ahilik Derneği Başkanı olarak böyle bir esnaflığa soyunmuş olmasını memleketimiz ve milletimiz adına son derece olumlu buluyorum. Tekrar hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

WhatsApp Görsel 2022-09-04 saat 19.04.57

İLİMİZE HİZMET EDENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

İyi Parti İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel de yaptığı konuşmada; “Öncelikle Kahramanmaraş’ımıza böyle bir hizmet alanı kazandırdığı için Kadir Can kardeşimizi tebrik ediyorum. Kahramanmaraş’a hizmet eden herkese çok teşekkür ederiz. Allah hepsinden razı olsun. Duruşuyla, davranışlarıyla insanlara örnek olan bir kardeşimizin böyle bir yer açmış olması da ayrıca gurur verici. İnşallah hizmetlerini en iyi şekilde burada da devam ettireceğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

BİZİM GÖREVİMİZ ONLARI DESTEKLEMEK

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu da yaptığı konuşmada; “Genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum, şu ekonomik durumlarda bile yatırım yapmaktan çekinmiyorlar ve girişimci ruhu ile yatırımlarını sürdürüyorlar. Onların görevi yatırım yapmak ama bizim bundan sonraki görevimizde onları desteklemek.” İfadelerini kullandı.

KIŞ LASTİKLERİNİ ŞİMDİDEN ALMAYA BAŞLAYABİLİRLER

Kadir Can Şentürk’ü yalnız bırakmayan bir diğer önemli isimlerden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’ta yaptığı konuşmada; “Hemşerimiz Sebahattin Şentürk’ün ve oğlu Kadir Can Şentürk’ün açmış olduğu lastik dükkanındayız. Güzel bir işletme. Başarılar diliyoruz. İyi kazançlar diliyoruz. Zamanlama olarak da güzel. Kış lastikleri hazırlanıyor. Herkes kış lastiğini taksın kışa öyle girsin” dedi.

TÜM SİYASİ PARTİLERDEN TAM DESTEK

Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı İrfan Karadutlu, Saadet Partisi Kahramanmaraş İL Başkanı Ahmet Zor, Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dere, İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, Deva Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Salih Dökme, Ülkü Ocakları Başkanı Dursun Nar’da birer selamlama konuşması yaparak işletme sahibi Kadir Can Şentürk’e başarılar diledi.

dsvsdv

KAHRAMANMARAŞ’TAKİ GRAFİK YÜKSELİYOR

Lastik Vs. Bölge Müdürü Hüseyin İmren’de yaptığı konuşmada kurum olarak eski olduklarını, yeni markaları olan Lastik Vs’nin kısa sürede büyük işler başardığını belirtti. İmren ayrıcı Kahramanmaraş sorumlusu Kadir Can Şentürk’e de övgüler yağdırarak, “Kadir Can Şentürk Beyin geniş bir çevresi olduğunu görüyoruz. Kahramanmaraş’ta çok iyi bir grafik yakaladı, daha da bu grafiği yükselteceğine inancımız tamdır” dedi.

Lastik Vs’nin görkemli açılışına  AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ahmet Kuybu,  Türkoğlu Tarım İlçe Müdürü Hikmet Kaçar, CHP İl Başkanı Esat Şengül, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel, Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Zor, Deva Partisi İl Başkanı İrfan Karadutlu, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Dere, Memleket Partisi İl Başkanı Emre Kazancı, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Ak Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş,  İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, Deva Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Salih Dökme, MHP Onikişubat İlçe Başkanvekili Ahmet Gedemenli, Deva Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Hakan Dedeoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Dursun Nar, Türk Ocağı İl Başkanı Av. Kemal Yavuz, Türkoğlu Ziraat Bankası Müdürü Mesut Köşker, Türkoğlu Halk Bankası Müdürü Erkan Ozan, Türkoğlu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Karaca, , Dulkadiroğlu Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Karcı, Lastik Vs. Bölge Müdürü  Hüseyin İmren ve diğer ilgililer katıldı.