Arka Sokaklar'ın yıldızı Uğur Pektaş Survivor'da

Ersin Korkut'un TV8'de yayınlanacak olan Survivor'a 2020 kadrosuna katılacağının açıklanmasının ardından Acun ılıcalı ilk şampiyon Uğur Pektaş'ın da yarışmaya katılacağını söyledi. Peki Uğur Pektaş kimdir? Ayrıntılar haberimizde.

Arka Sokaklar'ın yıldızı Uğur Pektaş Survivor'da

Ersin Korkut'un Survivor'a 2020 kadrosuna katılacağının açıklanmasının ardından Acun ılıcalı ilk şampiyon Uğur Pektaş'ın da yarışmaya katılacağını söyledi. Peki Uğur Pektaş kimdir? Ayrıntılar haberimizde.

Acun Ilıcalı Survivor 2020 kadrosuna katılacak isimleri tek tek açıklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Çok Güzel Hareketler Bunlar'la ünlenen oyuncu Ersin Korkut'un Survivor'a katılacağını açıklayan Acın yeni isimlerle görüşmeye devam ediyor. Acun ılıcalı son olarak katıldığı bir programda Survivor2ın ilk şampiyonu, Arka Sokaklar'ın ünlü oyuncusu Auğur Pektaş'ın yüzde 90 ihtimalle Survivor 2020'ye katılacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada "Survivor'a bir kere katılan kişilerin yeniden dönme arzusu vardır. İnşallah olursa, çok önemli bir isim bence. Survivor'a şubat ayında başlayacağız kısmetse" dedi.

Uğur Pektaş Survivor 2020

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER