Kısmetse Olur'da şok Melis Erdem kavgası! Erdem, Cansel'le çıkınca Melis nasıl çıldırdı?

Kanal D'de 7. haftası yyaınlanmaya devam eden Kısmetse Olur'da dün büyük bir kavga yaşandı. Erdem'in kendisinden ayrılmasının ardından Cansel'le çıkmaya başlamasına dayanamayan Melis Buse eşi görülmemiş bir kıskançlık kavgasının da fitilini ateşlemiş oldu. Kısmetse Olur'da neler yaşandı? Erdem Melis'le barışacak mı?

Kısmetse Olur'da şok Melis Erdem kavgası! Erdem, Cansel'le çıkınca Melis nasıl çıldırdı?

Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasının son bölümünde Erdem ile Melis kavgası yaşandı. 16 Kasım günü yayınlanan Kısmetse Olur'da gelin adayı Melis kendisinden ayrılıp Cansel ile çıkan Erdem'nin üstüne yürüdü. Kıskançlık krizlerine giren Melis yaka silktirdi.


Kısmetse Olur'da Melis Buse daha önce Erdem ile birlikteydi. Ancak Serhan ile son anda bir ilişki başlatmaya kalkınca ortalık karışmış ve ikili ayrılmıştı. Erdem Melis'den ayrılınca Cansel Çörtük ile çıkmaya başladı.

ERDEM - MELİS KAVGASI

Melis, eski sevgilisi Erdem'i Cansel ile başbaşa yemek yerken bulunca kendinden geçti. Kindar bir kavgaya giren Melis ikiliye bir dakika rahat vermedi. Erdem sonunda patlayıp 'hadi canım hadi' diyerek elinin tersiyle Melis'e kapısı gösterince olay daha da büyüdü.

BRAD PITT Mİ OLDUN?

Kısmetse Olur Melis-Erdem kavgası


Melis reddedilmeyi hazmedemedi ve Erdem'in yakasını bırakmadı. 'Yemeğimi yiyeyim konuşalım' önerisi bile Melis'in kıskançlık krizini yatıştırmadı. Melis bu söz üzerine 'Ben senin keyfini mi bekleyeceğim' diyerek bağırmaya başladı.

Gelin adayının dengesiz hali akıllara zarar bir kavga ortaya koydu.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 10:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
adsız
adsız - 4 yıl Önce

..,,

SIRADAKİ HABER

banner122