Kahramanmaraşlılar güne güneşli bir başlangıç yapmasına rağmen, saat 11.00 civarında hava koşulları değişmeye başladı ve öğleden sonra saat 13.00'te şiddetli yağışlarla karşılaşıldı. Bu ani hava değişikliği, sel riskini artırdı ve yetkililer, vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Özellikle sel ve su baskınlarına karşı önlemlerin alınması gerektiği vurgulandı.

Kahramanmaraş'ta Depremde Hasar Alan Kapalı Çarşı 1 Milyar Liraya Yenilecek! Kahramanmaraş'ta Depremde Hasar Alan Kapalı Çarşı 1 Milyar Liraya Yenilecek!

Meteoroloji'nin uyarılarına göre, aşırı yağışların neden olabileceği sel tehlikesine karşı tedbirli olunması gerekiyor. Vatandaşlar, yağışın etkili olduğu bölgelerde dikkatli olmalı ve sel riskine karşı hazırlıklı olmalıdır. Bu tür doğal afetlerin etkilerini azaltmak için alınacak önlemler, can ve mal güvenliği açısından son derece önemlidir. Yetkililer, halkın bu uyarıları dikkate alarak gereken tedbirleri almasını ve olası risklere karşı hazırlıklı olmasını tavsiye ediyor.