Başarılı sunucu Müge Anlı'nın kocası Burhan Akdağ'ın 12 yıl önce çıkardığı kitap şimdilerde bile büyük rağbet görüyor. Müge Anlı ile Burhan Akdağ'ın ilişkilerini ve boşanma süreçlerinin anlatıldığı bu kitabın satış fiyatı ise görenleri şaşırtıyor!

Gazeteci Burhan Akdağ'ın kaleme aldığı ve başarılı sunucu Müge Anlı ile yaptığı evliliği ve boşanması sürecini anlattığı 'Koynumdaki yılan' adlı kitabı büyük ilgi görüyor. Kitabın ikinci eli  500 TL'den satılıyor.

Ünlü gazeteci Burhan Akdağ, 1993 yılında meslektaşı Müge Anlı ile evlendi. Kısa süre sonra da Lidya adını verdikleri bir çocukları oldu.

2008 yılında ise Burhan Akdağ ile Müje Anlı boşandı. Müge Anlı'nın iddialarına ünlü gazeteci Burhan Akdağ, 2010 yılında Postiga Yayınları'ndan çıkarttığı "Koynumdaki yılan" adlı kitabında cevap verdi. Büyük ses getiren kitap çıktığı gibi tükendi.

Gözden kaçırmayın

Müge Anlı- Esra Erol Krizi Büyüyor! Anlı 'YA O YA BEN' Dedi ATV'ye Resti Çekti! Müge Anlı- Esra Erol Krizi Büyüyor! Anlı 'YA O YA BEN' Dedi ATV'ye Resti Çekti!

7-1

Günümüzde ise kitabı bulmak imkansız gibi. Ünlü gazeteci'nin "Koynumdaki yılan" adlı kitabının ikinci eli Hürriyet Kitabevi'nde 499 TL'den, Kül Kitabevi'nde ise 500 TL'den satılıyor.