Canlı yayında evleneceğini paylaşan Müge Anlı, ""Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu." açıklamasını yaptı.

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmeye hazırlanan Müge Anlı hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. 48 yaşındaki ünlü sunucu Müge Anlı, geçtiğimiz gün herkesten gizli bir kına gecesi düzenlemiş ve geceye yakın dostları Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı'yı davet etmişti. 

Ünlü sunucunun hayranlarının akıllarında ise Esra Erol kına gecesine katıldı mı, neden yok soruları vardı. ATV ekranında Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla uzun yıllardır suçluların, katillerin ve kayıpların peşinde olan Müge Anlı nikah törenine kavgalı olduğu Esra Erol'u davet ettiği iddia edildi. 

Müge Anlı'nın Esra Erol'u nikah törenine davet ettiği haberi sevenlerini de şaşırttı. 

Esra Erol ise Müge Anlı'dan gelen nikah daveti reddetti. İkili arasında geçtiğimiz aylarda yaşanan tartışmanın sürdüğü ve buzların erimediği anlaşıldı. Ünlü sunucu Esra Erol'un daveti reddetmesi Anlı'nın hayranlarını sinirlendirdi. Esra Erol'dan Müge Anlı'ya evlilik mesajı da daha sonra geldi. Mesaja göre ünlü sunucu, Müge Anlı'nın aldığı bu karara çok sevindiği ve mutluluklar dilediği ileri sürüldü.