Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımı yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı, Ünlülerden Nagihan Karadere hakkında skandal bir iddia ortaya attı. Nagihan için ''Senin steroidlerin beynini yakmış'' diyen Nisa haklı mıı? Londra olimpiyatlarında dopingi ortaya çıkmasın diye bilerek mi diskalifiye oldu.

Sosyal medya Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımı  yarışmacısı Nisa Bölükbaşı'nın Ünlüler takımı yarışmacısı Nagihan Karadere hakkında ortaya attığı skandal iddiayı konuşuyor. Konseyde Nagihan Karadere'ye ''Senin steroidlerin beynini yakmış'' diyen Nisa Bölükbaşı'nın iddia ettiği gibi doping olayı gerçek mi?

Nagihan ve Nisa arasındaki gerginlik günlerdir sürüyor. Nagihan Karadere konseyde psikolojik sorunlar yaşadığını belirterek kızıyla ilgili problemler yaşadığını belirtti. Nisa ve Nagihan arasında ise doping ve steroid diyalogu dikkat çekti. 

Nagihan, ''Nisa'nın bir söylemi olmuş. Steroidlerin beynini yakamış gibi.'' diyerek cümlesine devam etti. 

Konseyde Nisa, Nagihan için ''Senin bu steroidlerin beynini yakmış.'' ifadesini kullandı. 

Yeni bölüm fragmanında Nisa, ''Daha önce bu problemleri olduğunu biliyorum. Doping testinden yakalandın ya...'' dedi. 

Nagihan ise, ''Ben dopingden yakalanmadım. 11 yıllık rekorum hala orada bekliyor.'' yanıtını verdi. 

Gözden kaçırmayın

Fabrika Voleybol Yeni Okulunu Kahramanmaraş'ta Açtı! Fabrika Voleybol Yeni Okulunu Kahramanmaraş'ta Açtı!

DİSKALİFİYE OLAYI NEDİR?

2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Nagihan Karadere, hatalı çıkış yapınca diskalifiye oldu.

O dönemde Nagihan Karadere'nin doping olayı ortaya çıkmasın diye bilerek hatalı çıkış yaptığı iddia edilmişti.

Konuyla ilgili sosyal medyada şu ifadelere yer verildi:

Nagihan Karadere : Londra Olimpiyatları’nda kanındaki doping çıkmasın diye yarışçılar takoza yerleşir yerleşmez çıkış yapan ve diskalifiye olan atlet