Netflix rekor kıran Squid Game'den esinlenerek The Challenge isimli yarışma düzenleyeceğini açıkladı. Televizyon tarihinin en büyük para ödülü olacağı kayıtlara geçti. Katılımcıların İngilizce bilmesi ve en az 21 yaşında olması gerekiyor.

Netflix, rekor kıran dizi Squid Gamed’den ilham alan bir reality show için katılımcıları kabul etmeye başladı. Netflix’in Squid Game’inde ödülün 4.56 milyon dolar olacağı belirtildi.

Netflix’in Güney Kore yapımı dizisi Squid Game’de hayatlarında zorluk çeken, borç içindeki insanlar bir oyuna davet edilerek bir kampta toplanılıyordu. Kamptaki kişiler çocukluk oyunlarının ölümcül versiyonlarını oynayarak yarışırken hayatta kalan büyük ödüle yaklaşıyordu.

Netflix, Squid Game’den ilham alan, ölüm kalım meselesinin olmadığı, versiyon için kolları sıvadı. Dünyanın dört bir yanından 456 kişinin alınacağı yarışmada büyük ödül,  4.56 milyon dolar olacak.

“Squid Game: The Challenge”ın televizyon tarihindeki en büyük para ödülünü vereceğinin altı çizildi.

RTÜK Üyesi Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı İçin Harekete Geçti! RTÜK Üyesi Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı İçin Harekete Geçti!

Rekor kıran Squid Game’in ikinci sezonunun yakında Netflix’te yayınlanması bekleniyor.