MSB'nin resmi açıklamasına göre, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde gerçekleştirilen saldırıda Uzman Çavuş Cebrail Acar şehit oldu. TSK mensuplarının kararlılıkla devam ettirdiği operasyon esnasında iki terörist etkisiz hale getirildi. Bakanlık, bu acı olayın ardından şehidimiz için taziye mesajı yayımlayarak, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" ifadelerini kullandı.

14 Temmuz'da Kahramanmaraş'ın 3 İlçesinde Planlı Elektrik Kesintisi Yapılacak! 14 Temmuz'da Kahramanmaraş'ın 3 İlçesinde Planlı Elektrik Kesintisi Yapılacak!

TSK’nın Mücadelesi Sürüyor

Türk Silahlı Kuvvetleri, Pençe-Kilit operasyonu kapsamında terörle mücadelede azim ve kararlılıkla görev yapmaya devam ediyor. Bölgedeki operasyonlar, terör unsurlarını etkisiz hale getirmek ve bölgenin güvenliğini sağlamak amacıyla aralıksız sürdürülüyor.

Şehidimize Allah’tan Rahmet, Milletimize Başsağlığı Diliyoruz

Uzman Çavuş Cebrail Acar'ın şehit düşmesi, milletimizi derinden üzmüştür. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm milletimize başsağlığı diliyoruz.