Ali Nuri Öksüz müjdeyi verdi! Kahramanmaraş'ın o ilçesine...

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz çok özel açıklamalarda bulundu.

Ali Nuri Öksüz müjdeyi verdi! Kahramanmaraş'ın o ilçesine...

Türkoğlu ilçesinde açılış aşamasında olan ve yapımı devam eden sağlık tesisleri hakkında Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ açıklamalarda bulundu.

TÜRKOĞLU İLÇESİNE 4 YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ açıklamasında, “İl Sağlık Müdürlüğü olarak göreve geldiğimiz günden bugüne ilimizdeki sağlık tesislerinin hizmet sunum kalitesini artırmak ve eksikliği hissedilen bölgelere yeni sağlık tesisi yatırımları yapmak üzere çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bu kapsamda Türkoğlu ilçemizde şu anda birisi İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Aile Sağlığı Merkezi müşterek binası, üç tanesi ise müstakil Aile Sağlığı Merkezi olmak üzere açılış aşamasında olan ve inşaatı devam eden 4 adet sağlık yatırımımız mevcuttur.” dedi.

TÜRKOĞLU İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINA GEÇİŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ, Türkoğlu İlçe Merkezinde yapımı %99 oranında tamamlanan ve geçici kabul aşamasında bulunan Türkoğlu İlçe Sağlık Müdürlüğü ve 6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi binasının önümüzdeki günlerde aktif olarak hizmet vereceği müjdesini verdi.

MAHALLELERE 3 YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

Türkoğlu İlçe Merkezine 6 Hekimlik yeni modern bir Aile Sağlığı Merkezi kazandırdıklarını dile getiren İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ buna ilave olarak Türkoğlu Büyük İmalı, Şekeroba ve Yeşilyöre mahallelerinde yeni Aile Sağlığı Merkezi inşaatlarının devam ettiğini ve hızla tamamlanarak en kısa sürede bölge halkının hizmetine sunulacağını söyledi. Öksüz açıklamasının devamında; “Büyük İmalı Mahallemize 1-2 hekimlik, Şekeroba ve Yeşilyöre Mahallelerimize ise 5 hekimlik Aile Sağlığı Merkezi İl Sağlık Müdürlüğümüzce planlanmış olup Bakanlığımız onayıyla inşaat çalışmalarına başlanılmış, şu anda ise Büyük İmalı Aile Sağlığı Merkezimiz %40, Yeşilyöre Aile Sağlığı Merkezimiz %60 ve Şekeroba Aile Sağlığı Merkezimiz %90 oranında tamamlanmış durumdadır. En kısa sürede halkımızın hizmetine girecektir. “ dedi.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ sözlerini şöyle noktaladı: “Türkoğlu ilçe halkının hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetleri ihtiyacını karşılayacak olan yeni Aile Sağlığı Merkezlerinin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Sayın Sağlık Bakanımıza, Bakanlığımız Yetkililerine, Sayın Valimize ve şehrimizin değerli temsilcilerine teşekkür ediyor, Türkoğlu ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bertizli bekir
Bertizli bekir - 1 hafta Önce

Aile hekimliği maalesef fiyasko her semte 24 saat açık acil servisi olan, klinik ve eczanesi olan sistem getirilmelidir

Ede46
Ede46 - 1 hafta Önce

Öksüz un biri gitti diğeri gelmiş vah maraş im vah

Mustafa Kemal
Mustafa Kemal - 7 gün Önce

Trübüne oynarsınız koskoca şehir hastanesinin kapısıni rant uğruna açmazsınız. Yatacak yeriniz yok memlekette.

EDELER
EDELER - 6 gün Önce

AİLE HEKİMLİĞİ YETERSİZ KALIYOR.ŞEHİR MERKEZİNDE EN AZ 3 TANE AİLE HEKİMLİĞİNİ TAM DONANIMLI HALE GETİRECEKSİNİZ Kİ MİLLET AİLE HEKİMLİĞİNDE İŞİNİ ÇÖZÜP NECİP FAZIL HASTANESİNE GİTMESİN. AİLE HEKİMLİĞİNE 1 DAHİLİYE 1 GÖZ BİR DE PSİKİYATRİ DOKTORU VERSEN BİLE İŞ ÇÖZÜLÜR NAÇİZANE FİKRİM BUDUR...

SIRADAKİ HABER