Kahramanmaraş'ta Kadınlar Sağlığa Adım Attılar

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Yaşamanıza Hareket Katın Sağlığa Adım Atın’ sloganıyla düzenlenen etkinlik kapsamında kadınlar şehrin doğal güzellikleri arasında yürüyüş yapmanın keyfini yaşadılar.

Kahramanmaraş'ta Kadınlar Sağlığa Adım Attılar

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Yaşamanıza Hareket Katın Sağlığa Adım Atın’ sloganıyla düzenlenen etkinlik kapsamında kadınlar şehrin doğal güzellikleri arasında yürüyüş yapmanın keyfini yaşadılar.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür Spor ve Turizm Daire Başkanlığı tarafından kadınlara yönelik bir yürüyüş etkinliği düzenlendi. Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından ‘Yaşamanıza Hareket Katın Sağlığa Adım Atın’ sloganıyla gerçekleştirilen program kapsamında Kent Ormanı girişinden Kılavuzlu Su Sporları Merkezi’ne kadar devam eden güzergah boyunca şehrin doğal güzellikleri arasında yürüyüş yapıldı. 6 bin 500 metrelik parkurda yürüyen kadınlar etkinlikten çok memnun kaldıklarını belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2019, 16:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Egzersiz Şart!
Egzersiz Şart! - 3 ay Önce

Şimdi bu yürüyüşten sonra eve gittiklerinde dolmaları pastaları gömmüşlerdir. Önce boğazınıza hakim olacaksınız. Sonra da o ayda bir spor salonuna gidiyorum diye gösteriş yaptığınız sözde sporu hayatınızda alışkanlık haline getirip, tüm planlarınızı fiziksel etkinliklere göre şekillendireceksiniz. Gencecik insanlar hastane köşelerinde tedavi edilmeyi umuyor. Halbuki tedavisi çok basit. Bel çevrene ve boğazına dikkat edeceksin, hareket edeceksin. Yüksek tansiyon, kalp, şeker, eklem rahatsızlıkları, fıtık vb. birçok hastalığın tedavisi spor ve egzersiz. Hem de ilaçsız. Tabi yaparsan! Çok cahiliz ve çok tembeliz!

SIRADAKİ HABER