Alpedo-Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kervancıoğlu mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Başkan Kervancıoğlu, “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı, rahmet ve mağfiret ayı Ramazan'ı güzel anılarla geride bırakıyor ve Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”dedi 

İşte Kervancıoğlu’nun o mesajı: 

“Hem inancımızda hem de kültürümüzde önemli yeri bulunan bayramları anlamına uygun bir şekilde kutlamalıyız. Bunun için kırgınlıklara ve küskünlüklere son vermeli, yaşlılar, hastalar ve aile büyükleri ziyaret etmeliyiz. Bayramlar; milli, insani ve dini değerlerimizin ve bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, sevgi, saygı ile hoşgörünün arttığı ve toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Ramazan Bayramı’nda, başta anne ve babalarımız, kardeşlerimiz, akrabalarımız olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı, yetim ve öksüzleri de bayramda unutmayıp onlara elimizden geldiğince destek olarak daha güzel bir bayram geçirmelerine vesile olalım. Ayrıca ülkemizde ve kahraman şehrimizde bayram yapabiliyorsak, şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir. Bayramda şehit ailelerimizi ve gazilerimizi de unutmayalım. Bu vesileyle, Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, herkese iyi bayramlar diliyorum.”