Milletvekili adayı Ünal, kamu kurumlarını ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili adayı Mahir Ünal, Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman başta olmak üzere, ilçede bulunan resmi kurumları tek tek ziyaret etti.

Milletvekili adayı Ünal, kamu kurumlarını ziyaret etti
Elbistan Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul Sönmez ve AK Parti yönetimin kurulu üyeleri ile birlikte, seri ziyaretlerini sürdüren AK Parti Milletvekili adayı Mahir Ünal, resmi kurumları ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Mahir Ünal ve beraberindeki heyet, ilk olarak Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman'ı makamında ziyaret etti. Mahir Ünal, burada Elbistan'da yapılması planlanan projeler ve çalışmalar hakkında İlçe Kaymakamı Metin Maytalman ile bilgi alış verişinde bulundu. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Maytalman ise, 12 Haziran genel seçimlerinin Elbistan ve Türkiye'ye hayırlı olması temennisinde bulundu. Ardından Mahir Ünal ve beraberdeki heyet, Hükümet Konağındaki birimleri ve Elbistan Adliyesi'nde görev yapan memurları ve kurum müdürlerini ziyaret etti.
YORUM EKLE
YORUMLAR
alvaro
alvaro - 8 yıl Önce

Seçim zamanı etrafımızda dört dönen, seçildikten sonra hiç kimsenin yüzüne bakmayan, listeye girmeden önce Kahramanmaraş'ın yerini dahi bilmeyen milletvekilleri istemiyoruz.Oylar MHP'ye...

SIRADAKİ HABER

banner122