Karaziyaret'te Akgemci ve Nergiz Coşkusu

MHP Karaziyaret Mahallesi Seçim Bürosu açılışı mitinge dönüştü.

Karaziyaret'te Akgemci ve Nergiz Coşkusu
MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci ve Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz,  Karaziyaret Mahallesinde düzenlenen toplantıda büyük coşku ile karşılandılar. 

Müthiş bir kalabalıkla adeta miting havasında geçen seçim bürosu açılışında, Akgemci ve Nergiz mahalle sakinleri tarafından sevgi seline kapıldı. 

Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz; “Görüyorum ki; Karaziyaret halkı MHP'de karar kılmış. Değişimden yana. 

Bu coşku, bu güven bizlerin sorumluluklarını daha da artırıyor. İnşallah 31 Mart'tan itibaren hizmet zincirimiz başlayacak ” dedi. 

“Biz projelerimizle bu yola çıktık. Hizmet için oy istiyoruz. Başkaları gibi bize değil, genel başkanımıza oy verin demiyoruz” diyerek iktidar partisine gönderme yapan Nergiz; “Kendine güveni olmayanlar, genel başkanlarına oy isteyerek seçim kazanmak istiyorlar. Çünkü oy istemeye yüzleri yok. Aynı zihniyetin 11 yıldır yaptığı belediyecilik ortada” diye konuştu. 

Kendisinin de bir anne olarak anların derdini çok iyi bildiğini ifade eden Nergiz; “Cefakâr, eli öpülesi analarım, bacılarım; sizlere söz veriyorum; hiçbir evladınız işsiz kalmayacak. Her derdinizde gece gündüz bana ulaşacaksınız. Bizim belediyemizin kapısı olmayacak.” Dedi. 

NERGİZ'DEN,  ÖĞRENCİLERE 3 MÜJDE BİRDEN! 

Gençlerin eğitim hayatını daha rahat ve modern şartlarda sürdürebilmeleri için bütün imkânlarıyla seferber olacağının altını çizen Nergiz, öğrencilere müjdesini ise şu şekilde açıkladı: 

“Dulkadiroğlu ilçe sınırları içerisinde ikamet edip, il dışında okuyan dini bayramlarda sevdikleriyle bir araya gelebilmesi için gidiş dönüş biletleri belediyemiz tarafından karşılanacak. 

Üniversiteyi kazanan her kardeşimize diz üstü bilgisayar belediyemizden. 

Sütçü İmam Üniversitesi'ni kazanan her kardeşimize DIT Kart belediyemizden” diye konuştu. 

AKGEMCİ, BELEDİYEYE HANIM ELİ DEĞECEK 

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci'i yaptığı konuşmasında ise; “Belediyeye hanım eli değecek. Hanımların elinin değdiği her iş güzellikle, başarı ile sonuçlanır. Hanımlar verdiği sözün arkasında dururlar. Her başarı erkeğin de arkasında mutlaka bir bayan vardır. 

Neslihan Hanımın sizler için çok önemli projeleri var. Dulkadiroğlu ilçesi için bir şans. Bu şansı iyi değerlendirin” dedi. 

Mahalle restorasyonları ile mahallerin modern yaşanası hale geleceğini ifade eden Akgemci; “Bu gün tercih sırası sizde. Çocuklarınızın geleceği için oy kullanacaksınız. 

Biz bu kentin geleceğini inşaa etmek için bu yola çıktık. 

Karacasu'ya hizmet etme vaadiyle belediyeliği iptal edildi. Ama sonrasında hiçbir hizmet sunulmadı. Burası kaderine terk edildi. İnsanların sorunları göz ardı edildi. 

Biz her vatandaşımıza eşit yaklaşarak, doğumdan ölüme neye ihtiyacı varsa o hizmeti sunmak için geldik. 

Eğitimden tutun sağlık hizmetlerine kadar en süt düzeyde hizmet sunacağız. 

Yüz ağartan yüz projemizle vatandaşımızın yaşam standardını yükseltmek için varız” dedi. 

AKGEMCİ; SORUNSUZ BİR KENT İÇİN MHP'DE BULUŞALIM

Büyükşehir'in kendi bütçesiyle geldiğine dikkat çeken Akgemci; “Büyükşehir kendi bütçesiyle geliyor. Sizlerin ödediği vergilerin size hizmet olarak dönmesi için yetkiyi işin ehline vereceksiniz. 

Öyleyse; Modern belediyecilik hizmetleri almak için, sorunların bittiği, iş, aş, eğitim, sağlık sorunlarının bitmesi için, 5 yılda aranılan sorulan Marka Şehir Kahramanmaraş inin MHP'de buluşma zamanı” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından, dualar eşliğinde kurdele kesilerek seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. 

Yapılan açılışa İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Kadın Kolları İl Başkanı Halide Akben ve Belediye Meclis Üyeleri'nin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haberci
Haberci - 6 yıl Önce

Sonuna kadar sizi destekliyorum Sayın Tahir Hocam...

edeler diyarı
edeler diyarı - 6 yıl Önce

Evet dikkatimi çekti ak parti adayları hep recep tayyip erdogandan bahsediyor sanki belediyeyi başbakanımız yönetecek gibi. Hem bir şey daha dikkatimi çekiyor su faturaları çok yüksek geliyor her tarafımız kaynaklar ırmaklar barajlar olmasına rağmen. Artık bunlara bir tepki vermek gerek buna karşın mhpnin adayları çok kaliteli denemekte fayda olduğuna inanıyorum. Bu seçimde mhpye vereceğim.

alperenn
alperenn - 6 yıl Önce

devlet bahçeliden utanıyormusunuz.=)) sizde isteyin nevar bunda.başbakanla bu ülke gurur duyuyor bunu bilin artık.

HACI TALI
HACI TALI - 6 yıl Önce

BU AKP NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI KAHRAMANMARAŞ ELLERİNDEN GİTTİ OY ORANLARI % 33 E DÜŞMÜŞ.ADAYLAR TECRÜBESİZ,BİR ŞEY BİLMİYOR,DEVLET TECRÜBESİ YOK,KAMU TECRÜBESİ YOK,HALK TARAFINDAN SEVİLEN İSİMLER DEĞİL(HANİFİ BEY MAŞALLAH İYİ TECRÜBELİ =GEREĞİNİ YAPAR) NE YÜZNEN OY İSTEYECEKLER SEÇİMİ GENEL SEÇİM HAVASINA SOKUP MİLLETİ KANDIRMAYA DEVAM EDECEKLERİNİ ZANNEDİYORLAR.ARTIK YEMEZ BU MİLLET.BU SEÇİM YEREL SEÇİM BU BİR ŞEY BİLMEZ İNSANLARA OY VERMİYECEĞİZ.ARTIK BİZİ KANDIRAMAYACAKSINIZ OYLARIMIZ MHP YE. İŞALLAH TARİH YAZILACAK.

 gazi
gazi - 6 yıl Önce

Sn Hocam, Oyumuzuz side.Bu milletin bu yolsuzluktan,hırsızlıktan,soygundan kurtulmasının tek çares AKP iktidarının bitmesidir.

Neden böyle
Neden böyle - 6 yıl Önce

Yerel seçimde Başbakana oy verenler adaylarını küçümsediklerinin farkında değiller.

Gökhan
Gökhan - 6 yıl Önce

Başbakanında geldi 11 yıldır şehrine hizmet etti ne cahilsiniz ya

Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

Siz de Bahçeli için isteyin. Ne komik bir anlayış sizinkisi...

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

marmaray ile 3. köprüyü maraşa mı yaptı başbakanın başbakanın bu şehrin ismini bile bilmez doğru düzgün çünkü onun aklındaki ismi belli çantada keklik...

KÜRŞAT46
KÜRŞAT46 - 6 yıl Önce

Topluma yüzü olmayanlar toplum dışındaki birilerinden yardım umarlar. Ha unutmadan projelerini başlarına sunacakmış. Sanki o vatandaş bu memlekette yaşıyor.
Heba olan yılların (!) hesabını inşallah EDE ler sizden sorar

AKP Lİ
AKP Lİ - 6 yıl Önce

BEN OYO BAŞBANIZA DEYİL SİZE VERİYORUM

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

bu genel değil yerel seçim belediyeyi parti değil şahıs yönetir ve bu yönetimde erdoğan yada bahçeli yok erkoç ve akgemci var şehir merkezinde belediye reklam paanolarına baksana maraştan başka nerelere hizmet yaptıklarından bahsediyorlar tabi ki anlayana...

Horsaik
Horsaik - 6 yıl Önce

K.Maraş bu iktidarın belediye başkanlarından hizmet görmediği için Hükümete olan inancını kaybetti, benim memleketim bunları hak etmedi, hizmet etmeyene cevabını sandıkta verecek. Sandık ders verme yeri, herkese anlatın ve bunlara dersini verelim!Saygılar


SIRADAKİ HABER