Eski Başkan Fatih Mehmet Erkoç'tan Zehir Zemberek Açıklama

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz hafta yürütülen yolsuzluk operasyonu sonrası bir köşe yazarının Celalettin Güvenç ve Fatih Mehmet Erkoç'u hedef alan açıklamalarına tepkiler gelmeye devam ediyor. Erkoç yaptığı açıklamada "seni de sahiplerini de kınıyorum" dedi.

Eski Başkan Fatih Mehmet Erkoç'tan Zehir Zemberek Açıklama

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz hafta yürütülen yolsuzluk operasyonu sonrası bir köşe yazarının Celalettin Güvenç ve Fatih Mehmet Erkoç'u hedef alan açıklamalarına tepkiler gelmeye devam ediyor. Erkoç yaptığı açıklamada "seni de sahiplerini de kınıyorum" dedi.

İŞTE FATİH MEHMET ERKOÇ'UN AÇIKLAMASI:

Çok Kıymetli Hemşehrilerim;

Geçen hafta basından öğrendiğimiz içeriğini halen de bilmediğimiz, şehrimizde yürütülen bir operasyonla ile ilgili dosyada gizlilik kararı olmasına rağmen, köşesinde olayların detaylarını vererek yazı yazan, olayın avukatlığına soyunan, sonrasında da utanmadan bizim bu olaydan siyasi menfaat elde etmeye çalıştığımızı ima eden kişi ve sahiplerini kınıyorum.

Kahraman şehrimize ve aziz hemşerilerimize, partimizin kurulduğu günden bu yana cansiperane hizmet etmek gayreti içindeyim. 18 yıldan bu yana Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde partimizde merkez ilçe, İl, Büyükşehir Belediye Başkanlığı gibi görevleri şerefle yaptık. Bu süreçte bulunduğumuz ortamlarda ucuz ve bel altı siyaset yapılmasına karşı koyarak davamızın ve dava arkadaşlarımızın hukukunu koruduk, davamıza ve ilkelerimize sahip çıktık. 

Büyükşehir Belediye Başkanlığımız döneminde, gecemizi gündüzümüze katarak memleketimiz için çalışırken bundan rahatsız olan birtakım şer şebekesi ve tetikçileri içeride ve dışarıda bize ve bazı dava arkadaşlarımıza karşı, hiç bir değer gözetmeden, vicdansızca allgı operasyonları yaparak ilimizin siyasetini dizayn etmeye çalışmaktalar.

Son iki yıldan bu yana sözde sitenin sözde yazarı periyodik şekilde şahsıma ve bazı dava arkadaşlarıma karşı insafsızca yazılar yazıp itibar suikastlığı yaparken bazı siyaset yaptığını zanneden acizler de sözde yazardan ve yazılarından medet ummaktalar. Bu durumu ve yapılanları hemşerilerimizin takdirine bırakıyor, Allah'a havale ediyorum. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 23:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ay
Mehmet ay - 4 ay Önce

Fatih bey bu dünyada yediniz bunca yetimin hakkını hak dünyada çıkar nasılsa emin olun binlerce kişi size hakkını helal etmiyor

istanbul
istanbul @Mehmet ay - 4 ay Önce

Yorumları okuyunca bir kez daha anladım: Aklı olan Maraş'ta hizmet de yapmaz, siyaset de!

ecenk
ecenk @Mehmet ay - 4 ay Önce

adam mııı, dediğine kendin inanıyormusun....????????????

ede
ede @Mehmet ay - 4 ay Önce

Adam gibi adam Fatih başkan

Halk
Halk @Mehmet ay - 4 ay Önce

Kendine yalakalık yaptırıyordu Allah büyük işte gönüllere giremeyince rezil rüsva oldu

Belediyeci
Belediyeci @Mehmet ay - 4 ay Önce

Hizmetli muzafferi daire baskani kadrosu veren bir adamin devlet ve millet sevgisi sorgulanmalidir gerci kendiside hak etmedigi halde belediye baskanligi yapti reis sayesinde

Şahı
Şahı - 4 ay Önce

Seninde yatacak yerin yok

ede
ede @Şahı - 4 ay Önce

Bence seni öyle gömmek lazım. Şeyhadil mezararlığı dolmuştu. Adam 40 donum mezarlık yeri aldı. 2 donum yeride satıp aldığı yerin maliyetini karşıladı. Dsi burayı beleş vermedi belediye bura karşılığı dsi bölge müdürlük binası ve 50 tane lojman yaptı. Bu suç oldu. Aslında hiç bir şey yapmasaydı. Dsi oraya bina yapsaydı sorun olmazdı. Sizde hasancıklı koyune cenazelerinizi komerdiniz. Vatandaş oraya cenazesini ucretsi z gomuyor. İş yapan taşlanıyor.

Cuma Kırmacı
Cuma Kırmacı @Şahı - 4 ay Önce

Erkoç efendi Kıbrıs meydanı ve Trabzon caddesini rezil etti. Şeyhadildeki dsi yerine petrol ruhsatı verdi yeşil alannı katletti. Oraya seni dik gömmek lazım. Yatacak yerin yok diyene katılıyorum...

Hajelh
Hajelh - 4 ay Önce

Sayın başkan sana iftira varsa ver mahkeme ye

Hiimmm
Hiimmm - 4 ay Önce

Al birini
Vur ötekine

Maraşlı
Maraşlı - 4 ay Önce

Öğrenmişsiniz sıkışınca veya kendinizi aciz hissedince “Allah’a Havale Ediyorum” demeyi. Makamlarda olduğunuz zaman kimse Din İman bilmiyor,tanımıyor. Ama makamınız elinizden alınınca. Yok efendim Allah var gam yok, Allah’a havale ediyorum falan filan. Bu memlekette en çok sen yedin Erkoç ! Hem de memleketin kuzeyini yedin kuzeyini ! Dava falan deyip te güldürmeyin insanları.

ahmet kara
ahmet kara @Maraşlı - 4 ay Önce

size katılıyorum maraşlı varsa yanlış devletimiz bulur gereğini yapar ama sayın Cumhurbaşkanımız elini bile sıkmadığına göre ve başkanlığıda tekrar aday yapmamıştır.kuzey çevre yoluna harcanan paraya yazık daha güzel hizmet olurdu çevre yolundaki tüm kavşaklar yapılırdı

İSİMSİZ
İSİMSİZ - 4 ay Önce

O yukarı çevre yolunun bu memlekete ne gereği vardı it bile yürümüyor o yolda.

oraya harçayan paraya Dere pazarını yap şelale kavşağını yap müftülük meydanını yap müze kavşağını yap büyükşehir belediye kavşaığını yap ışıkları kaldır millet vızır vızır akıcı trafikte dönsün dursun arkadaş.

Taş ocaklarına kadro gelmeden hısımlarını bastın doldurdun taş ocaklarına yazık günahdır.

bu bün mevcut belediye başkanı bu kadar borç varken adam belediyelik adaylarından çekilmek istedi gitti istifasını vermek istedi reis kabul etmedi. BU maraş itin geçmedi yol pahalıya patladı.

Yarın bir gün kayseri yolu bitecek doğunun batının ana yolu kahramanmaraş olacak mevcut kayseri yolu akşam ve sabah işe giderken o kotu kaldıracak mı Alllah göstermesin kaç araba tırın altında kalacak adamlar ayağını frene bile basmıyor. yukarı dağa çevre yolu yapacağına hep bir çevre yolu daha. organize sanayiden gir aksudan götür. mevcut maraş trafiği zaten kayseri yolunu kaldırmıyor.

Bu şehrin hiç mi planlama müdürlüğü yok ALLAH için şu üniversitelere bir gidin şehir ve planlama bölümleri var bir fikir tanışın fikir alın arge mergezlerinden destek alın yazıkdır günahtır

Songül
Songül - 4 ay Önce

Allah herşeyi görendir oyun yapanların oyunlarını başına öevirsin

TÜRK
TÜRK - 4 ay Önce

yolsuzluk yaptınız mı bilmem ama halkı ayırıp üniversite mezunları asgari ücrete çalışırken, lise ve daha alt mezunları 4 bin tl maaş la masa başı işlere doldurduğunuz da mı yalan. bunların hesabını Allah soracak sizlerden. Hanefi ve necati okay da dahil hepsinden hesabı Allah sorsun. Bilmem biliyormusunuz yarınımızın garantisi yok. ve yaptığımız herşeyin hesabı elbet sorulacaktır. sadece size değil eğer onikişubattaki yolsuzluk gerçek ise size oy verenlere de bu hesap ince ince sorulacaktır vesselam...

Vatansever.
Vatansever. - 4 ay Önce

kim vatanın bir kuruşuna tennezzül etmiş burnundan gelsin.

HAKKI HAKLIOĞLU
HAKKI HAKLIOĞLU - 4 ay Önce

vah vah neler olmuş neler!!!!!!!!!!!

Bertizli bekir
Bertizli bekir - 4 ay Önce

Kimse kusura bakmasin maraşa hizmet yapiliyormuş gibi yapilip maraşliya kazzik atilmiş yarin bir deprem olsa bu sehirde 100000 insan göçük altinda kalsa kim bunun hesabini verecek ? Deprem kuşağinda yer alan bu kentte Dikey mimari ile kentsel dönüşüm yapildiğini görmez misiniz ? Bu yanlişa imza atanlar kim ?

H.Ali HAKYEMEZ
H.Ali HAKYEMEZ - 4 ay Önce

12 Şubat Mezbanesi yanına yaptığın yatırım ve tam karşısına köprü yapacağım diye aylarca devletin araçları çalıştı kendi mülkünün değerlenmesi için, ayrıca kıbrıs meydanını yaşar pastanesine kıyak çekeceğim diye o yolu mahvettin trafiğin içüne ettin ordan her geçen sanin kulaklarını çınlatıyor madem yazıyorlar menfatlenmediysen ver mahkemeye tabi açığın yoksa

Kahraman
Kahraman - 4 ay Önce

Sana iftiraysa iftira oldugunu kanıtla ama görünen köy kılavuz istemez belediye kaç trilyon zararda ondan dolayı suya otobüse ona buna zam geldi bizim günahımız ne çocugumuzun rızkını çaldılar

edeler
edeler - 4 ay Önce

veysi kaynak ve ekibi iyi çalışıyor .ayak kaydırma uzmanları

vatandaş
vatandaş - 4 ay Önce

Ne yazsak boş. Rabbimden dilerim ki kul hakkı ve devlet malı yiyenlerin ve şebekesinin yanına bırakmasın. Allahtan başka güvenecek kimsemiz kalmadı.

ede ede
ede ede - 4 ay Önce

yolsuzluk davasında gizlilik olur mu eski başkan herkes istediğini söyler şeffaf olacaksınız varsa haklılığınız çıkın temizleyin kendinizi hepiniz

Gizemli 46
Gizemli 46 - 4 ay Önce

Bence sen hiç konuşma yanlış başkan bu memlekete verdiğin zarar 50 yılda düzeltilemez. Seni ve sahiplerini bu millet kınıyor. Sayın Cumhurbaşkanının elini sıkmadığındanda anlaşılıyor ki yanlış yapmışsın. ALLAH MİLLETİN rızkı üzerinden rant sağlayanların binbir türlü belasını versin, oyunlarını başlarına geçirsin, yuvalarını yıksın, evlerine ateş salsın, deliklerini bozsun ve zellizülühümmm, ve şeddit şennehümmmm ve ferrig cennehümmmm...

Maraşlı
Maraşlı - 4 ay Önce

Hee erkoç hee

Muhammed Al
Muhammed Al - 4 ay Önce

Madem mahkemeye veremiyor hemen sayın cumhurbaşkanının arkasına saklanıyor. Sen ve senin gibilerin neler çevirdiğinzii yakında herkes öğrenecek. Açıklama yapması sadece saklamaya yönelik bir çaba. 1 ya da 2 milyona yapılacak işi 15 milyona yaptıranlar cezasını çekecek.

HÜR İRADE
HÜR İRADE - 4 ay Önce

MADEM ORTADA BİR YOLSUZLUK YOK BU OPERASYONU YAPANLARI TERFİ ETTİRİP GÖNDERMEK NEDİR ACABA

Ertuğrul
Ertuğrul @HÜR İRADE - 4 ay Önce

Adamın tayini çıkmış 15 gün evvel bu meseleden dolayı gitmedi

Bestami Zemberek
Bestami Zemberek - 4 ay Önce

İlk önce başkanlığa başladığınızdan sonra ki mal varlığınızı kamoyuna sunun bakalım.Sonra millet laf ediyor.Elalemin ağzı torba değil ki...Sonra çıkıp gerekene cevabını verirsiniz.AK KARA ÇIKSIN ORTAYA:)

Hasanaga
Hasanaga - 4 ay Önce

Çakallıda eşeği bile memur yaptığı konuşuluyor

edeler
edeler - 4 ay Önce

çıkar çıkar bi yerden çıkar erkoç

Cenk
Cenk - 4 ay Önce

Bizde seni Allah'a havale ettik paşammmmmmmmmmmmmm, bitti o iş artık geç bunları geçççç

Aslan kral
Aslan kral @Cenk - 4 ay Önce

Çok kötü idiyse ilk seferinde niye aday gösterildi o zaman

Kkkkkkkkk
Kkkkkkkkk - 4 ay Önce

Erkoç Koç gibi çalmış

bg
bg - 4 ay Önce

Fatih başkan çok iyiymiş. Çok iyiydi de neden tekrar aday gösterilmedi? Büyükşehir de incelemeye alınmalı.

Mümezziz
Mümezziz - 4 ay Önce

Büyük şehirden yakınlarda emekli olmuş biri erkoçun kayseriden çok gayrimenkul aldığını, kayseri belediye başkanı da maraştan almış.

TANSEL TEKBIYIK
TANSEL TEKBIYIK - 4 ay Önce

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNDE 72 MADDELİK YOLSUZLUK BELGESİ YAYINLANDI, SONUÇ DERSENİZ ŞÜPHELENDİKLERİ KİM VARSA YA MECLİS ÜYELİĞİNDEN OLDU YADA İŞTEN ATILDI. ŞİMDİ İSE SAVCILIK AYNI BELEDİYEYE YOLSUZLUK OPERASYONU BAŞLATTI ŞİMDİ İSE BUNUN ARDINDA KİM VAR ÖNÜNDE KİM VAR DİYORLAR YAAA BU HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK. ALLAHTAN KORKUN KULDAN UTANIN HALE ONA BUNA ÇAMUR ATIYORSUNUZ FATİH ERKOÇ BAŞKANI BEN İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BERİ TANIRIM ONURLU ŞEREFLİ ÇİZGİSİ OLAN REİS HAYRANI BİR SİYASETÇİ O ADAM NE ZAMAN SİYASETTEN YANA İTİLDİ MARAŞ TA SİYASET İN İTİBARI KALMADI. BANA GÖRE K.MARAŞ SİYASETİNDE HALK TA KARŞILIĞI OLAN TEK SİYASETÇİ

he
he - 4 ay Önce

he heee

bozgun
bozgun - 4 ay Önce

bu olayları ortaya çıkaran kimse önemli bir vatan görevi ifa ediyor. tabi kötü niyetle değilse. belediyelerde yolsuzluk olduğunu maraşta bilmeyen varmı en ahmak bile var diyor. vekillerde bilmemesi mümkün değil ya ortaklar ya göz yumuyorlar öylece ortak oluyorlar. ama şükür ki rabbim bir vesile ile deşifre ediyor. sadece maraşta mı maalesef tüm türkiye aynı. bu nedenlede istanbul bozgunu ortada. memlekette en tehlikeli, terör kamuda rüşvet ve yolsuzluk ama kimsenin umurunda değil.

Kemal
Kemal - 4 ay Önce

Valla kusura bakmayinda icinde bisey olmasa lap diye atlamassiniz bu milletinbyetomin hakkini yiyen kusar kardesim baba baba kimi kandiriyosun sen belediye anan ekmegine muhtac senin hicmi Allahtan korkun yok birde kendini savunuyosun yaziklar olsun sende suc yokki seni oraya getirenlerde suc ama sen haklisin sana al ye dediler sen yemwk zorundasin

Kâmil
Kâmil - 4 ay Önce

Biriniz patlasanız arkası gelecekde saklayın gizli soruşturma felan diye.Allah büyük Fatih.Sahibiniz sizi şuan koruyor koruyamadığı günler gelecek ozaman Maraş'ın caddesinde bile yürümeye utanacasınız

mozata_46
mozata_46 - 4 ay Önce

seni kimler kınasın sayın başkan nasıl oldu da geliri iyi olan bir şehirden sadaka ya muhtaç hale getirdin. kınanacak biri varsa oda sayın başkan sensin.

Vatandaş
Vatandaş - 4 ay Önce

K.marasin gelmiş geçmiş en iyi Başkanı kimsenin bu adama laf söylemeye hakkı yok Elinizi vicdanınıza koyun Böyle bir başkanı kaybettinize yanın

Önder
Önder - 4 ay Önce

Yav he he

Kahramanketli
Kahramanketli - 4 ay Önce

Kimine göre adam, kimine göre yalan,aslında gerçek olan ADAM GİBİ ADAM F.M.E.
Yapılan hizmetleri ortada göz görüyor.
Bundan sonra yapilacak hizmet belli park bağçe vs gibi

Ahmet AZAK
Ahmet AZAK - 4 ay Önce

Senin sahibin kim erkoç, kul hakkı yemeye utanmıyormusun.Belediyeyi borç batağına batırmışın, zehir zıkkım olsun hakkın olmadan edindiğin mal mülk.Hangi hizmeti yaptın ki belediyeyi borç batağında batırdın.

ede
ede - 4 ay Önce

Fatih başkanın çamur at izi kalsın siyasetiyle işi olmaz.

dursun fedakar
dursun fedakar - 4 ay Önce

ilaennen kayarken kayak merkezine , dolmuşa doluşa doluşa binerken akıllı klimalı otobüslere teleferiklere , kavşaklarda saatlerce beklerken altgeçitlere üstgeçitlere akıllı kavşaklara, sandelye masa kiralayıp sokaklarda taziye yaparken otel gibi taziye evlerine v.s. v.s. birden bire hızlı mı geçtik ne yaptık reis (yerine gelen başkan bir kaldırım taşına bütçe yok araç kiralanmadı yazıyor.)

Salih Kozanoğlu
Salih Kozanoğlu - 4 ay Önce

Fatih Başkanım Siz rahat olun halk her şeyi yakından takip ediyor.

Abdullah
Abdullah - 4 ay Önce

Fatih başkan çamur atmayla işi olmaz. O başkalarının siyaseti

Maraşlı
Maraşlı - 4 ay Önce

Allah cc ya havale etme savcılığa git şikayet et yarın hakkın divanı nda görülecek bu işler bu dünyada mahkemeye git başkan

mustafa demir
mustafa demir - 4 ay Önce

Adam gibi adam fatih baskan

CENK
CENK @mustafa demir - 4 ay Önce

Hiç adam görmesek bize abdurrahman çelebi diye yutturacaksın

Durdumehmet yuce
Durdumehmet yuce - 4 ay Önce

Fatih Mehmet erkoca sizin kaleminizin mürekkebin gücü yetmez sizin köşe yazarlığı nizida kınıyorum fatih erkicon sevgisini siz ve sizin gibi düşünen kıskanç halkta karşılığı olmayan kişilerde onleyemez çamur at izi kalsın mantığı ile hareket eden insanları bu çamur balçık olur obalciktada bogullar fatihmehmet Erkoç Maraş halkının sevgisini çoktan almış dağda mahallerde git siyaseti aç hetkeş fatih Mehmet Erkoç ilbaskanligini arıyor siz neyin peşindesiniz Maraş'ın her yerinde fatih baskanin karşılığı vardır?

Fevzi küçük
Fevzi küçük - 4 ay Önce

Bu ucuz siyaset yapanları millet biliyor sayın başkanım aslında maksatları recep Tayyip Erdoğanı bitirmek inşAllah gec olmadan farkına varır

m. kırbıyık
m. kırbıyık - 4 ay Önce

BEN ERKOÇ BEYİN YANLIŞ YAPTIĞINA İNANMIYORUM. EĞER YAPTI İSE ÖBÜR DÜNYADA HESAP VERİR. AMA ALLAH TAN KORKUN BU KADAR BİR İNSANIN ÜZERİNE GİDİLMEZ YAZIK KUL HAKKINA GİRİYORSUNUZ.Kİ ORTADA YANLIŞ VARSA YAPAN CEZASINI ÇEKECEK YOKSA SİZİN HER HARFİMİZ BİR KUL HAKKINA DÖNÜŞECEK

mozata_46
mozata_46 @m. kırbıyık - 4 ay Önce

meyve veren ağaç taşlanır bu doğru. ama bu hiç meyve vermedi sahibi de dibinden kesti yerine başka ağaç dikti. inşAllah bu verir. ancak buda gübre yok su yok diye vermeyebilir. ama bakalım bekleyip göreceğiz.

isimsiz
isimsiz - 4 ay Önce

Önümüzdeki seçimlerde maraştan ak parti oyunu %90 yapar durmak yok yola devam

hanif
hanif - 4 ay Önce

Bazıları müstesna Ot atan beyni uyuşan edelerrrr ne çabuk unuttunuz daha kaldırım mühendisi mustafa poyrazın pislikleri ortaya çıktımıki bununki çıksın , çok safsınız azcık beyin jimnastği yapın bu ekranlarda gördüğünüz insanlar piyondur. Yoksa sıradan bir doğalgazcı bilgi ve donanımı olmayan kullanılmaya müsait tiplerdir bunlar , esas bunların ağababalarını görün , memlekete bir kaç zengin ailenin kucağında oyuncak olmuş. O yüzden bu gizli eller ortada görünmez ama memleketin kaderini etkiler , küçük olsun bizim olsun mantığı , seçtğiniz insana dikkat edin , birilerinin kuklalarını seçerek reisin adını ağzına besmele yaparak siyaset yapan insanlara aldanmayın , neye layıksanız öyle yönetilirsiniz hesabını sorun yoksa ALLAH CC size sorar zulme itiraz etmeyen zulme ortaktır.
Sayın editör lütfen yayınlayın bu yazıyı , yoksa bir daha sitenize girmeyeceğim.
Memelektin halini gördükçe içimiz parçalanıyor kafayı yiyecek hale geliyoruz. Yazık günah şu güzelim memlekete hak etmiyor ama halka layık

ulubatlı
ulubatlı - 4 ay Önce

mevcut klasik bu siyasiler, maraşta akp yi bitirmekteler.genç, kültürlü vizyon sahibi siyasilere ihtiyaç var.

BERTİZLİ
BERTİZLİ - 4 ay Önce

şu kahramanmaraşa yakın tarihte en iyi hizmeti veren adam sayın fatih mehmet erkoç'tur.köprülü kavşaklar kuzey çevre yolu yedikuyular tesisi ve yolları 3 yıl içinde yaptı daha ne yapsın.eleştiri yapan arkadaşlar sizler şehriniz için ne yaptınız ne yapıyorsunuz diyin hele.

öz k maraşlı
öz k maraşlı - 4 ay Önce

doğru söylüyor fatih bey yolsuzluk yok ama adam kayırma var oda bizim genimizde vardır maşAllah biz adam almıyoruz iş vastasıyla kurayla alıyoruz diyorlar fakir fukarayı boş boş kuyruta bekletiyorla ama yalan söylüyorla kac ıspatı vardır ahbab olsun be sanada kalmadı be

Kadir köse
Kadir köse - 4 ay Önce

Adam olsaydı Tayyip Erdoğan elini sıkardı demekki adam değilmiş ki reis sıkmadı.

Hacı ali
Hacı ali - 4 ay Önce

Erkoç başkanım şehrimize kazandırdığın eserler ve hizmetlerden dolayı bir Kahramanmaraş lı vatandaş olarak teşekkür ediyorum. Size karşı iftira atanları da vijdana davet ediyorum.

ALLAH IN ASKERİ SEYFULLAH
ALLAH IN ASKERİ SEYFULLAH - 4 ay Önce

Eyy Ahali Edeler kendinize gelin neyin dogrusu? Neyin yanlışı?
Biz Müslüman isek ve hayata geliş gayemiz Rizai İlahi ise Kitabımiz KURAN ı KERİM dir ÖLÇÜMÜZDE BUDUR İSTİKAMETİMİZDEİSİN DOGRUSU YANLİSİDA BUDUR BELLİDİR SAKİN KİMSE MENFAATİNE YONELİK HAREKET SOZ GOYBET ETMESİN SEYTANİN ASKERLERİNE ZAFER YOK! ALLAH UAR VE YARDİMCİMİZ OLAUN BU YOLDA MENFAATİNE YENİK DUSEN DOGRULARİNA YENİK DUSER DOGRULARİNA YENİK DUSEN DUNYASİNİ KAYBEDER ! NE İCİN NASİL YASAR İSEN OYLE OLUR KİSİ HAYDİ SELAMET OLA

Cerkes
Cerkes - 2 ay Önce

Soylediklerinizin coguna katilmakla beraber bir yanlisi yazayim. Cumhurbaskani elini sikmadigina gore Erkoc haksiz yaklasimi cok yanlis. Bir faniden medet ummak cok yanlis. Kullarin rizasi onemli degil onemli olan rabbimizin rizasi,efendimizin hosnutlugu.

Ankara
Ankara - 2 ay Önce

Yarası olan gocunur

Musa YILDIRIM
Musa YILDIRIM - 2 ay Önce

Elbistanımızı seven bir tane maraşlı tanıdım oda başkan erkoç

Harun
Harun - 1 ay Önce

Helal olsun dıyorum fatıh baskanıma gelmıs gecmı enguzel baskanlıgı yaptı cok purojelere imza attı ve basardı maras kuzey cevre yolunu ancak ruyasında gorurdu

Okes
Okes - 1 ay Önce

Yen memetim ahmetim hanifim yen olanlar garibana olur böyle gelmiş böyle giter ete


SIRADAKİ HABER