Mahir Ünal ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Washington'da!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Washington ziyaretine Kahramanmaraş'ın önde gelen siyasi ismi Mahir Ünal'da katıldı.

Mahir Ünal ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Washington'da!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ın daveti üzerine çalışma ziyareti gerçekleştirmek için özel uçak "TC-TRK" ile ABD'nin başkenti Washington'a geldi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Andrews Hava Üssü'nde Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, Amerika Birleşik Devletleri Protokol Genel Müdürü Cam Henderson ve diğer yetkililer karşıladı.

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AKP Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Washington'a geldi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BOŞ
BOŞ - 1 ay Önce

İSTERSE UZAYA GİTSİN. KAHRAMANMARAŞA VE ERDOGANA ZARARDAN BASKA ZERRE FAYDASI OLMAZ. ER YADA GEÇ TAYYİP ERDOGAN GÖRECEK KENDİNE ZARAR VERENLERİ. BUNLARIN MEMLEKET DERDİ YOK. TEK İSTEDİĞİ KENDİ KOLTUĞU, BİAT EDECEK İNSANLAR VE ÇEVRESİNE ÇIKAR SAĞLAMAK

SIRADAKİ HABER