MHP'li Sefer Aycan'a Haber46 Okuyucusundan Erkek Adam Yorumu

Termik Santrallerle ilgili kanunla ilgili açıklaması verdiği oy tartışılan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan'a tepki yağarken Erkek adam kadına şiddet uygulamaz açıklamasına ise bomba bir yorum geldi.

MHP'li Sefer Aycan'a Haber46 Okuyucusundan Erkek Adam Yorumu

Kahramanmaraş'ın Afşin Elbistan Termik Santraline ve 15 santrale filtre takma süresini 2,5 yıl erteleyen kanuna önce hayır oyu vereceğini söyleyen ve bu kanunun olumsuz yönlerini anlatan, bir gün sonra ise mecliste yapılan pylamada kabul oyu veren MHP K.Maraş Milletvekili Sefer Aycan'a tepki yağıyor.

Başta ulusal kanallar ve gazeteler olmak üzere pek çok mecrada eleştirilerin odağında olan Sefer Aycan'a Kahramanmaraş'tan da çok büyük tepkiler geliyor. Partisinin ortak kararı olduğu için kabul oyu vermek zorunda kaldığını söyleyen vatandaşların tepkisi dinmek bilmiyor.

Sefer Aycan'ın dün kadına şiddete karşı yaptığı açıklamada kullandığı 'Erkek adam kadına şiddet uygulamaz' haberinn altına sosyal medyada gelen bir yorum ise çok ilgi çekti. İşte gelen onlarca yorum arasındaki en ilginç yorum.

"Partinizin ortak kararımı acaba sefer bey"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben Been
Ben Been - 2 hafta Önce

Erkek adam sözünden dönmez.

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi - 2 hafta Önce

Ben halis bir erkek adam bilirim oda Muhsin Yazıcıoğlu oda rahmetli oldu. Allah rahmet eylesin , Bu dünya gerçek ve harbi insanlara dar geliyor. Piyasadakiler mi? onlar muşamba erkek , kauçuk bunlar

SIRADAKİ HABER